Sayfa 22/24 İlkİlk ... 122021222324 SonSon
Arama sonucu : 186 madde; 169 - 176 arası.

Konu: Günlük BİST100 Hisseleri Teknik Anazlizi

1.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    aceba bir yerde yanılıyormuyum diye tekrar, tekrar, gözden geçiriyorum yoo.. aynı şeyleri görüyorum. hemen kıçının ağzında olmayabilir biraz bunaltabilirler ama, bakıyorum xbank al vermiş, xu030 al vermiş, ayrıca holding hisseleride al vermiş. bana göre böylesine somut bir göstergeye rağmen eğerki yanıltılacaksam demekki bendede bir numara yok.. baya bir somun yemem lazım
    ilahi hoca hadi sende mendilini al da gel halaya

Alıntı Originally Posted by nazelyon Yazıyı Oku
    ilahi hoca hadi sende mendilini al da gel halaya
    sizi kırana kadar kolumu kırarım...
    https://www.youtube.com/watch?v=_KycRJcCp6M

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    çocukken gazoz kapaklarını, kayısı çekirdeklerini, mahalle arasında dolaşan hurdacılara satarak dondurma parası, bilye parası bir çıkartırdık eğer böyle bir piyasayı göre göre hala satış üzerine giden olduysa valla bu kafayla onda ne gazoz kapağı, nede kayısı çekirdeği kalmıştır eskiden mantar tabancası vardı kaldıysa sıkmak için ancak o kalmıştır paramı? yokbe ne gezer onda rengini bile unutmuştur bu füzeyi boşboğazlara gönderiyorum. yanlış anlaşılması ulan bu güne kadar bi halt edememişsin daha ne vır vır ediyosun. otur oturduğun yerde başkasına bari zarar verme...
    duyan duymayana söyler diye alıntılayım istedim... hey yavrum hey.. yine alıp veriyor bizim ulemalar ulan zırto lar teknik önden gider haber arkadan gelir...

neymiş? fırsatlarda bulutlar gibi geçer gidermiş...

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    bir tarafta mb başkan değişimi, bir tarafta abd başkan değişimi, millet sarhoş gibi ne tarafa gideceğini, nerden geçileceğini, düşünürken bende öngörümü söyleyim istedim. cuma gün xu030 uyuz, uyuz, yatarken devreye girer diye düşünmüştüm ve oda bende bu yükselişe varım der gibi devreye girdi. şimdi sıra bankalarda onlarda devreye girecekler. ne zaman? belki p.tesi parçalı bulutlu bir piyasa olabilir bu normal ama ben salı gün bankaların devreye gireceğini öngörüyorum. sonuç olarak: ufak tefek kıvırtmalara rağmen nihai olarak piyasanın daha gidecek yolu var diye öngörüyorum...
    ee.. bankalarda devreye girdi. şimdi ne kaldı geriye? ben kaleye geçiyorum top sizde bu arada eksozdan üfürenlerle tanışabildinizmi niyeki? elinizi sallasanız sekseni denk gelir

yok amerika karışacakmışta, yok avrupa barışacakmışta, iyi karıştı amerika... her seferde bu numaraları yiyosunuz.. adam amerikayı görmemiş oda aynı şeyi söylüyordu. herkesin kafasına bunu iyice kazıdılar. ondan sonra şaka yaptııık... oldu teknik, teknik, teknik, ama pazarda üç tanesi on liraya satılan çin malı olmayacak

7.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    siz bakmayın böyle kıvırtmalarına daha xu030 hisseleride devreye girecek. ne haber yaparlarsa yapsınlar. isterse dünya batacak desinler. valla sıkışınca derlerm, derler
    Sizi tebrik ederim . Cuma günü bist karamsar ortamda yazdınız...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Sizi tebrik ederim . Cuma günü bist karamsar ortamda yazdınız...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    teşekkür ederim sağolun. valla tevazuya hiç gerek yok. özelikle bankalar geliyor diye üzerine basa basa bi tellal tutmadığım kalmıştı.. tut şunun ucunu abi yapmıştım ama tutan oldumu bilmiyorum

Sayfa 22/24 İlkİlk ... 122021222324 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •