Sayfa 1/24 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 186 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Günlük BİST100 Hisseleri Teknik Anazlizi

1. Lightbulb Günlük BİST100 Hisseleri Teknik Anazlizi

Küçük yatırımcılara yüz vermeyen BÜYÜK aracı kurumlara inatla kendi yazdığım programla,
    BİST100 hisselerinin,

Bolinger Bantları
    MACD
    ATR
    Parabolik SAR
    Momentum
    RSI
    Stokastik
    William's %R
    Mal Kanal Endeksi
    Trix
    Para Akım Endeksi
    Chakin Osilatörü
    Kuvvet Endeksi
    Bolinger Bant Hareketleri
    Bolinger Bantları + Hacim Göstergeleri
    Bolinger Bantları ile Trend Tespiti

gibi analizlerini yayınladığım www.borsadakar.com adlı sitemden ulaşabilirsiniz.

2. Artık W formasyon gerçekleştirip, yükseliş trendine giren hisseleri de yayınlamaya başlıyorum

3. Bu arada; amacım ticaret değil, diğer sitelere rakip olmak da değil amaç herkes bildiğini ortaya koysun büyüklere yem olmayalım. Bu amaçla yazıyorum ve değerlendiriyorum. Bu bilgileri sitemde yayınladığımı belirtmeme rağmen beni yasaklamayan hisse.net'e ve yöneticilerine teşekkür ederim. Gerekirse bu bilgilerimi burada da yayınlarım. Amaç kar az olsa da kaybetmeyelim.
    Teşekkürler

4. HAyırlı olsun. Başarılar dilerim. Endeks korkutuyor buralardan. Savaş var. Borç yüksek. Endekse bağlantılı olmaz heralde sizin senetler

5. Şu anda bende referandum sonrasına bıraktım, ama takip ediyorum. Belirsizlik kötü gerçekten.

6. Burada birbirimize borsa dersi verecek durumda değiliz. Ama tecrübelerimizden yararlanabiliriz. Size bir örnek vereceğim: 6 mart 2017 de yaptığım değerlendirmede PRKME de durum şuydu:Bolinger dar bandı genişlemeye başladı (aşağı yada yukarı hareket olabilir bekliyoruz) ardından değerlendirmemizde hisse gün içi yoğunluk hacim göstergesinin de teyidi ile W formasyonu ile yükseliş ve AL sinyali verdi, (Formasyonu programda görebilirsiniz). Aynı zamanda başka bir analizde Parabolik SAR göstergesi alt banttan yukarı tırmanmaya başladı.(Yani AL) Tüm bunlar hisseye girilebileceğini gösteriyordu Hisseye gir sinyali aldığımız 6 mart ta kapanış 2,15, bugün yükseliş trendinin devam ettiğini görüyoruz ve kapanış 2.34. Yani 10.000 TL lik alsaydık 2 günde 900.-TL kardaydık ki yükseliş devam edecek gibi görünüyor. Söylemek istediğim şu: Tüm bunlara rağmen tam tersinin de yaşayabilirdik. Sakin ve belirgin bir ortamda değiliz ne yazık ki.

7. Hayirli olsun sn meraklı 😉 ALLAH utandirmasin...👍

yaşlanarak degil yaşayarak tecrübe kazanır insan...

8. Ayrıntılı bolinger eğitimi kaçırmayın. Bu şekilde paylaşmak yasakmıydı bilmiyorum, hata yaptıysam affedin
    http://link.tl/XyaA

Sayfa 1/24 12311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •