Sayfa 28/78 İlkİlk ... 18262728293038 ... SonSon
Arama sonucu : 622 madde; 217 - 224 arası.

Konu: HAYIR'da Hayır Vardır....

1. “Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

2.  Alıntı Originally Posted by Pert Yazıyı Oku
    Latif Demirci çizdi!

“Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

3. ODTÜ'de öğrenciler tarafından düzenlenen 'Hayır Şenliği' bugün gerçekleştirilen etkinliklerle sona erdi.
    http://ilerihaber.org/icerik/devrim-...yor-69907.html

4. Sevgili dostlar, Türk Milletinin sağduyulu insanları. Bu referandum sürecinde, ülkemizin geçmişini ve geleceğini özetlemek istiyorum. Bu günkü iktidar on beş yıldır ülkeyi tek başına kanunlu kanunsuz istediği gibi yönetiyor, bunda hemfikiriz herhalde. Çözüm sürecinde Oslo da pkk ile görüştümü, görüştü. Imralıda terörist başı ile görüştümü, görüştü. hdp aracılığı ile kandil ve pkk ile görüştümü, görüştü. Dolmabahçede, birlikte mutabakat imzalandımı, imzalandı. Pkk militanlarınca Güneydoğu illeri, Ilçeleri, mahalle ve köylerine, tüneller kazılarak binlerce ton bomba ve silahlar yerleştirildimi, yerleştirildi. Bu ihanet hareketleri yapılırken hükumet yetkilileri, vali ve kaymakamlara, bunlara dokunulmaması talimatını verdimi, verdi. Sonra yüzlerce ŞEHID vererek buraları temizledimi, temizledi. Habur rezaleti yaşandımı, yaşandı. Bugün Türkiye ye karşı bayrak açan Barzani rezili ile parti kongrerlerinde, Diyarbakır meydanlarında gövde gösterileri yapıldımı, yapıldı.Şimdi hala bu adamı kırmızı halilarla sözde kürt bayrağı altında ağırlıyormu, ağırlıyor. Sınırlarımızın içinden, yedirip içirerek peşmergeler Suriye ye pyd ye desteğe gönderildimi, gönderildi. Egede 17 adamıza Yunanistan ca el konuldumu, konuldu. Bu konuda hükumetten bir ses çıktımı, çıkmadı. Gelelim Fetö rezaletine. On yıllarca muhalefet, çeşitli toplum kuruluşları ve bireysel olarak on binlerce insanımızın uyarılarını aldırmadan kol kola, sınavlarda hırsızlık yapmalarına, askeriyeda, adliyede, emniyette, ve tüm kurumlarda yuvalanmalarına fırsat verilmiş, göz yumulmuşmu, yumulmuş. Sonrasında da göstere göstere Türk milletine karşı darbe girişiminde bulunmuşlardır. Hoca efendi diye diye elini eteğini öpenler, ne yazıkki saf Anadolu insanınıda kandırarak, neredeyse ona taptırmışlardır. Işid ve Suriye meselesi başlı başına bir problem. Şimdi referandum için propaganda yapılıyor. Bir tarafta devletin uçakları, helikopterleri, araçları ile Cumhurbaşkanı, başbakan ve tüm güçleri elinde iktidar. Diğer tarafta kendi imkanları ile partiler ve bireysel olarak vatandaşlar. Bir tarafta. Yalanın, iftiranın kol gezdiği sınırsız harcamalarla yapılan propaganda, diğer tarafta doğruyu, ülke gerçegini, Atatürk Cumhuriyetinin tehlikede olduğunu anlatan kesim. Salon, alan, yer verilmiyen, konuşturulmayan siyasetçiler. Ne kadar eşit bir propaganda dönemi değilim. Islam dini, kuran, peygamberimiz adaletten, hak hukuktan ayrılmayın, kul hakkı yemeyin diyor. Kanunlarımızda vicdanlarımızda adalet diyor. Eğer bu durum sizi rahatsız etmiyorsa evet deyin. Günahı vebali size ait. Yok, bu oyunda açık seçik haksızlık var diyorsanız, milyonlarca kere HAYIR diyecek, vicdanınız rahat, huzur içinde uyuyacaksınız. Hayır diyorum ben. Art niyetsiz evet diyenede saygı duyuyorum. Ama hayır diyene iftira atana, hakaret edenede misli ile lafını iade ediyorum. Referandumda Memleket ve milletimiz için hayırlı sonuçlar diliyorum

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 28/78 İlkİlk ... 18262728293038 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •