Sayfa 896/947 İlkİlk ... 396796846886894895896897898906946 ... SonSon
Arama sonucu : 7570 madde; 7,161 - 7,168 arası.

Konu: KNFRT - Konfrut Gıda

1. Cuma günü sabah alan günlükçüleri dökmek için elinden geleni yaptı. Artık bölünme süreci ve 3.çeyrek bilanço beklentisi ile 45leri gösterme vakti olacak umarım.Y.t.d

2.  Alıntı Originally Posted by KAIZER Yazıyı Oku
    Şirketimizin şimdi tek hedefi 36-39,80 arasında maliyetlenenlerin zararda olmaması için 40 ve üzeri çalışmalar yapmak olmalı
    kıyamaz yatırımcısına kimsye zarar ettirmeyen herkesi hadi hep beraber diye sürükleyen şirketimizin yeni hedeflerini alkışlayalım şimdiden...
    Aynen katılıyorum size...ve inanıyorum bende. Son bir yıldir her fiyattan her zirveden alan kimseleri bile üzmedi . Kaybettirmedi..Hissemiz hala yükselen trendinde ve sermaye artışına kadarda aynen devam inşallah...Bu fiyatlar yakışmıyor Konfrut a ve aslada hak etmiyot ! Böyle bir şirket ve neredeyse kesinleşmiş % 400 bedelsizi olan.. Kaç şirket var Bist te böyle ? Hissemiz onümüzdeki günlerde hızli bir taleple karsı karşıya kalacaktir. Hatta satanlar bile fazla portföyle geri dönecektir! Cuma günü İŞ in işlemleri ne bakılırsa daha iyi fikir verecektir ! ytd

3. Bence,

Asıl hareketini bölünce yapacak

Almak isteyen dönen kalın lotları daha kolay toplayacaktır

%400'e rağmen lot miktarı yine düşük kalmasına rağmen

Gelmesi muhtemel yabancıda hacmi artacak olan

Konfurta daha rahat girip çıkacaktır

Tabi bence

Şimdi önümüzde spk onayı ve bedelsizin gerçekleşmesi var. 7 li fiyatlardan bölünme olmamalı...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

5. Cuma günü ben sattım ama çok iyi bir hisse yoluna kesinlikle devam edecektir yaptığı yatırımlarla kapasiteyi iki katına çıkardı yepyeni bir fabrikası var... Üstelik resesyon riskinden ilaç sektörüyle beraber etkilenmesi söz konusu değil.. Ben güzel kazandım İnşallah sizler daha güzel kazanırsınız..

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR/ÖDEMİŞ
    Gönderi
    1,361
     Alıntı Originally Posted by milagras Yazıyı Oku
    2 yıl içinde 40 rakamı ulaşılacaktır
    İki sene evvel yazdıklarım ozaman tahtada yüksek alışları ben yapıyordu. Hatırlayanlar bilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR/ÖDEMİŞ
    Gönderi
    1,361
     Alıntı Originally Posted by milagras Yazıyı Oku
    Konsolide 11,5 milyon yeter benim için özsermaye 70 milyonu geçecek önümüzdeki 2 yıl için özsermaye 100 milyon devirecek yani iki sene içinde 40 liralar hayal değil
    Öz sermaye 140 oldu bile

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR/ÖDEMİŞ
    Gönderi
    1,361
    Muhtemel sermaye arttırımı 9 aylık bilançolardan sonraya kalır bahane ile 9 aylık ciro ve kar rakamlarını da görürüz sermaye arttırımı iyi oldu yabancı ortak konuya hakim dünya markası bu işin...kapasite artışı olumlu olur ciro için zaten cironun %40 yakını bürüt kar yazıyor tamamen öz sermaye ile Finanse ediliyor yatırım pozisyon açan arkadaşlar Şubat sonuna kadar hisseyi taşıyabilir üzmez

Sayfa 896/947 İlkİlk ... 396796846886894895896897898906946 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •