Sayfa 897/956 İlkİlk ... 397797847887895896897898899907947 ... SonSon
Arama sonucu : 7641 madde; 7,169 - 7,176 arası.

Konu: KNFRT - Konfrut Gıda

Alıntı Originally Posted by milagras Yazıyı Oku
    İki sene evvel yazdıklarım ozaman tahtada yüksek alışları ben yapıyordu. Hatırlayanlar bilir
    Oyak mıydı kurumunuz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR/ÖDEMİŞ
    Gönderi
    1,366
    Evet oyaktı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR/ÖDEMİŞ
    Gönderi
    1,366
    9 sayfadan itibaren yazdıklarıma bakın 2017 yılı bu kagıt için ne söylemişiz ve nekadar vade vermişiz hepsi yazılı yatırımlar yerinde fabrika modernize edilmiş hali çok güzel ciro ve kar rakamları geleceğe yönelik değerlemeler iyi yolu açık olsun

4.  Alıntı Originally Posted by milagras Yazıyı Oku
    9 sayfadan itibaren yazdıklarıma bakın 2017 yılı bu kagıt için ne söylemişiz ve nekadar vade vermişiz hepsi yazılı yatırımlar yerinde fabrika modernize edilmiş hali çok güzel ciro ve kar rakamları geleceğe yönelik değerlemeler iyi yolu açık olsun

O zamanlar konfurutti henüz bebekti, yeni emeklemeye başlamıştı, canımızı okuyordu tahtacı.
    Neyse sonu güzel olunca beklemek değdi diyorum şimdi, sanırım kısada takılıyordunuz büyük lotlarla, sonra çekildininiz, ama en eski ve sadık yatırımcısı sn. Cimşit'tir.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by milagras Yazıyı Oku
    Tebrik ediyorum sn milagras,(benim maliyetlendiğim dönemlerde 13-14 lerde) tesbitleriniz çok yerinde olmuş..ben arasıra foruma bakıyor ama yazmıyordum..zaman çabuk geçiyor farkında değiliz.bu arada kalan bakiye geçmiş yıllar karında hala potansiyel var bunu da göz ardı etmemek lazım..her kese iyi geceler ,hayırlı kazançlar..

6.  Alıntı Originally Posted by milagras Yazıyı Oku
    Rica etsem Sasa için orta ve uzun vade görüşleriniz ne acaba

GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR/ÖDEMİŞ
    Gönderi
    1,366
     Alıntı Originally Posted by KAIZER Yazıyı Oku
    Tebrik ediyorum sn milagras,(benim maliyetlendiğim dönemlerde 13-14 lerde) tesbitleriniz çok yerinde olmuş..ben arasıra foruma bakıyor ama yazmıyordum..zaman çabuk geçiyor farkında değiliz.bu arada kalan bakiye geçmiş yıllar karında hala potansiyel var bunu da göz ardı etmemek lazım..her kese iyi geceler ,hayırlı kazançlar..
    Ben teknikten daha çok temele bakıyorum işmen/konfurt/jantsa/ erbosan zoren portföy hisselerim.

8. hey gidi günler hey nickim Royal iken
    https://www.hisse.net/eforum/showthr...=37466&page=13
    'Bir şeye para vermiyorsanız satılan şey sizsiniz!'
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 897/956 İlkİlk ... 397797847887895896897898899907947 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •