Sayfa 18/95 İlkİlk ... 816171819202868 ... SonSon
Arama sonucu : 760 madde; 137 - 144 arası.

Konu: MPARK - Medical Park Sağlık Hizmetleri A.Ş.

1. biz nasılsa size veririz rahat olun

2. kendinizi kasmayın

3. Gene iptal olabilir mi?
    Abd borsaları çöktü, bu bize de yansıyabilir.
    Tam zamanında halka arz edilmiş....

4. sanmam bu sefer satılmış herşey...YTD

Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Gene iptal olabilir mi?
    Abd borsaları çöktü, bu bize de yansıyabilir.
    Tam zamanında halka arz edilmiş....

19 tl tamamı gitmiş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. Gaza gelip dün talepte bulunmuştum.
    Bugün globali aradım iptal edebilirmisiniz diye, onlarda beni arayacaklarmış. Globalden talepte bulunan tek benmişim. İptal etmem için onlar arayacaklamış. İptal ettiler. Zaten fon blokajlı talep etmiştim. Fon bozulmadan iptal oldu zararım olmadı çok şükür.
    Alanlara bol kazanclar.

7. neden iptal ettin ki?

Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Gaza gelip dün talepte bulunmuştum.
    Bugün globali aradım iptal edebilirmisiniz diye, onlarda beni arayacaklarmış. Globalden talepte bulunan tek benmişim. İptal etmem için onlar arayacaklamış. İptal ettiler. Zaten fon blokajlı talep etmiştim. Fon bozulmadan iptal oldu zararım olmadı çok şükür.
    Alanlara bol kazanclar.

8. Medicalpark hastanelerinde şahsen gözlemlediğim şöyle bir görüntü var.

Yüksek standartta hizmet verme peşindeler.Personelin giyimi, demirbaşlar ve fiziki görünüm göze hitap ediyor.Ancak hasta memnuniyeti çok düşük.

Sağlık hizmeti veriyorlar ama insani duygularını kaybetmişler.Hastayı tamamen para kazanma aracı olarak görüyorlar.Gözlerini para hırsı bürümüş.Onlar için hasta=para

Hukuksuz işlemlerinde devletten pek çekinmiyorlar.Arkalarında siyasi bir güç var gibi bir davranışları var.Haksız aldıkları ücretler için Tüketici Hakem Heyetine başvurdum.Karar lehime çıktı.Ancak 6 aydır ücret iadesi yapmadılar.İade edecekleri ücret 85,00 TL.Süreli oyalama peşimdeler.Merkezden karar bekliyorlarmış, karar değerlendirilecekmiş, hukuk komisyonu toplanacakmış vs.

Yine fazla aldıkları muayene ücreti için SGK'ya başvurdum.Mevzuata göre, fazla aldıkları ücreti hastaya iade ederlerse aldıkları ücretin 5 katı, iade etmezlerse 10 katı ceza ödüyorlarmış.SGK yetkilisinin bana verdikleri cevaba göre; 10 kat ceza ödemeyi seçerek hastaya ücret iadesi yapmıyorlarmış.

Bu şirket halka arz edilerek bana ne vaat ediyor ? Üstelik kaç yıldır zararda.

Bütün bu davranışlarına bakarak, halka arz sonrası küçük yatırımcısını düşünen ve kollayan davranışları olmayacağına eminim.
    Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca.
    Dağı bile taşır insan, aşık olup inanınca.

Sayfa 18/95 İlkİlk ... 816171819202868 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •