Sayfa 37/95 İlkİlk ... 2735363738394787 ... SonSon
Arama sonucu : 760 madde; 289 - 296 arası.

Konu: MPARK - Medical Park Sağlık Hizmetleri A.Ş.

1. Dipsiz kuyuya döndü. Şirket battı haberimiz mi yok acaba.

2. Nitelik li dolandırıcılık başka bir şey değil

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ben CİMER e yazdım ; "Efendim ben ikramiyemi borsaya yatırdım fakat borsamızda bin türlü üçkağıt ve dalavere ile küçük yatırımcıların mağdur edildiği şirketler var. Şikayetim bunlardan birisi olan Medikal Park Sağlık Hizmetleri A.Ş hakkında. Şirket halka arz edileli 9 ay oldu ama fiyatı, arz fiyatının yarısının bile altına indi. Bunun suçlusu ya halka arz fiyatını tespit eden ve hala yüksek hedef fiyat veren aracı kurumlar, yada şu an bu hissede büyük miktarda al sat yapan hesapların sahipleri. Çünkü ya bu kurumlar halka yanlış bilgi veriyor, yada işlem yapanlar spekülatif olarak hissenin değerini düşürüyor. Bu hissede spekülatif işlem yapanların hesapların sahipleri kimlerdir, aralarında bir bağ var mıdır. Borsamızda halk böyle mağdur edilirse vatandaş yatırımını borsaya yapmaz tabi. Zaten bir çok insana sorsanız borsadan para kazanılmaz görüşündedir ve bu düşünce maalesef doğrudur. Bu hissede spekülatif işlem yapanlar hakkında gereğinin yapılmasını arz ederim."
    Belki sizler bundan bir şey çıkmaz diye umursamıyorsunuz. Bir şey çıkmasa da zararı olmaz ya. Böyle hiç bir şey yapmadan oturmaktan iyidir. Benim yazdığımdan daha sağlam ortak bir metin oluşturup sizlerde yazın.

4. BackgRound hocadan izin alınarak paylaşılmıştır........

11.10 SEVİYESİNDE YAPTIĞIMIZ ÇALIŞMA SONRASI BEKLENTİMİZE UYGUN YÖNDE HAREKET EDEN HİSSE 11.09.2018 TARİHİ İLE BUGÜN AŞAĞIDA 8.80 SEVİYELERİNE KADAR GERİLEMİŞ GÖRÜNÜYOR.BUNDAN SONRAKİ SÜREÇTE BİZE EN YAKIN OLAN 8.55 DESTEĞİ DİKKATLE TAKİP EDİLMELİDİR.PARİTE BU DESTEKTE TUTUNACAK OLURSA NE ALA.TERSİ BİR DURUMLA DESTEĞN KIRILMASI 7.45 OLARAK BELİRLEDİĞİMİZ DÜŞÜŞ HEDEFİNİN GERÇEKLEŞMESİNDE ETKİLİ OLABİLİR.

SON DURUM İLE KADEME ANALİZİ...

5.  Alıntı Originally Posted by Yakışıklı Yazıyı Oku
    Ben CİMER e yazdım ; "Efendim ben ikramiyemi borsaya yatırdım fakat borsamızda bin türlü üçkağıt ve dalavere ile küçük yatırımcıların mağdur edildiği şirketler var. Şikayetim bunlardan birisi olan Medikal Park Sağlık Hizmetleri A.Ş hakkında. Şirket halka arz edileli 9 ay oldu ama fiyatı, arz fiyatının yarısının bile altına indi. Bunun suçlusu ya halka arz fiyatını tespit eden ve hala yüksek hedef fiyat veren aracı kurumlar, yada şu an bu hissede büyük miktarda al sat yapan hesapların sahipleri. Çünkü ya bu kurumlar halka yanlış bilgi veriyor, yada işlem yapanlar spekülatif olarak hissenin değerini düşürüyor. Bu hissede spekülatif işlem yapanların hesapların sahipleri kimlerdir, aralarında bir bağ var mıdır. Borsamızda halk böyle mağdur edilirse vatandaş yatırımını borsaya yapmaz tabi. Zaten bir çok insana sorsanız borsadan para kazanılmaz görüşündedir ve bu düşünce maalesef doğrudur. Bu hissede spekülatif işlem yapanlar hakkında gereğinin yapılmasını arz ederim."
    Belki sizler bundan bir şey çıkmaz diye umursamıyorsunuz. Bir şey çıkmasa da zararı olmaz ya. Böyle hiç bir şey yapmadan oturmaktan iyidir. Benim yazdığımdan daha sağlam ortak bir metin oluşturup sizlerde yazın.
    onun yerine nasil soydunuz diye hesap sorsaydin zamanin basbakani cikip tlman icin ove ove bitirememisti

6.  Alıntı Originally Posted by topborsa07 Yazıyı Oku
    onun yerine nasil soydunuz diye hesap sorsaydin zamanin basbakani cikip tlman icin ove ove bitirememisti
    Ben tlman hissesi almadım, onun hesabını alanlar sorsun , aldığım MPARK hissesi için en azından bildiğim kadarını yapıyorum ama görüyorum ki kimsenin ilgisini çekmiyor. yinede hiç bir şey yapmamaktan iyidir. Yapılabilecek başka bir şey bilen varsa söylesin.

7. şaka gibi.. tamamen robotik işlemler... artık buradan dönüş yapar inşallah... dibini buldu...

8. BackqRound hocadan izin alınarak paylaşılmıştır......

11.10 SEVİYESİNDE YAPTIĞIMIZ ÇALIŞMA SONRASI BEKLENTİMİZE UYGUN YÖNDE HAREKET EDEN HİSSE 12.09.2018 TARİHİ İLE BUGÜN AŞAĞIDA 8.57 SEVİYESİNİ TEST ETMİŞTİR.BUNDAN SONRAKİ SÜREÇTE 8.55 DESTEĞİ DİKKATLE TAKİP EDİLMELİDİR.PARİTE BU DESTEKTE TUTUNACAK OLURSA NE ALA.TERSİ BİR DURUMLA DESTEĞİN KIRILMASI 7.45 OLARAK BELİRLEDİĞİM DÜŞÜŞ HEDEFİNİN GERÇEKLEŞMESİNDE ETKİLİ OLABİLİR.

SON DURUM İLE KADEME ANALİZİ...

Sayfa 37/95 İlkİlk ... 2735363738394787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •