Sayfa 5/95 İlkİlk ... 345671555 ... SonSon
Arama sonucu : 760 madde; 33 - 40 arası.

Konu: MPARK - Medical Park Sağlık Hizmetleri A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by sultans Yazıyı Oku
    Sanırım akbank ile anlaşmış benim hesabım iş bankasında ben nasıl alım yapabilirim

Venus Z10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    1-2 şubatta her aracı kurumun talep sayfası açılacak . Ordan talep gireceksin . Belli olan günde de sana vermişler mi vermemişlermi belli olacak .

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by polatalemdar Yazıyı Oku
    1-2 şubatta her aracı kurumun talep sayfası açılacak . Ordan talep gireceksin . Belli olan günde de sana vermişler mi vermemişlermi belli olacak .

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

iş yatırım kosorsiyum da yok. alım yapamazsın....

3. İş Bankası telefon ile talep alamaz mı

4. ben bu hissenin hikayesine inanmıyorum arkadaşlar...bilançosu da hiç ama hiç hoşuma gitmedi açıkçası...ama kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir..izahnamedeki riskler bölümünü okuyun ve kendiniz karar verin...kararınızı izahnameyi okumadan sakın vermeyin derim...özellikle riskler bölümünü...

5.  Alıntı Originally Posted by sultans Yazıyı Oku
    İş Bankası telefon ile talep alamaz mı

Kardesim.isbankasi internet subesine giriyorsuun.cepten gireceksen iscep mobilden hesabina giriyorsun. Orada yatirim basligini tikliyorsun.. Tikladiktan sonra hisse halka arzi diye secenek var. Onu da tjkla. Talep toplama tarihlerinde medical parkin isnini goreceksin. Ordan arza katilirsin. Su an girersen goremezsin. Talep toplama tarihi olan 1-2 subat tatihlerinde gorursun. Sadece bunun icin degil bundan sonraki arzlarda da ayni yolu izleyeceksiniz.İsterseniz telefonla musteri hizmetlerine de ulasip arza katilabilirsiniz O tatihler icinde serbest bakiyenizin bulunması yeterli. Kolay gelsin

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Toprağımızın Üstünde Şerefsiz Yaşamaktansa,Toprağın Altında Yatmayı ŞEREF Sayarız...

Alıntı Originally Posted by Sabırsız Yazıyı Oku
    iş yatırım kosorsiyum da yok. alım yapamazsın....
    Nasıl yok, iyi bak...

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

7. 17.72 FAVÖK çarpanı...yuh diyorum sadece...nerede o yoğurdun bolluğu...bence kesinlikle girilmez bu şirkete...Yatırım tavsiyesi değildir...

Alıntı Originally Posted by Börsianer Yazıyı Oku
    Halka arz öncesi durum:
    Ek 14241

Halka arz sonrası tahmini durum: (ben 26 liradan arz olur diye tahmin ettim)
    Ek 14242

8. Bu kadar olumsuz yorum alan halka arzlar güzel prim yapıyor. halka arz'ın halka ırz'a dönüşmesi için.

Sayfa 5/95 İlkİlk ... 345671555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •