Sayfa 75/95 İlkİlk ... 2565737475767785 ... SonSon
Arama sonucu : 760 madde; 593 - 600 arası.

Konu: MPARK - Medical Park Sağlık Hizmetleri A.Ş.

1. Başarılı bir yatırım, diğerlerinin öngörülerini tahmin etmekten geçer. "Keynes"
    Üç günlük dünyada değmez hiç bir şey kalp kırmaya/ dert etmeye. @borsa_tilkisi

2. bu da ortaklık yapısı/ elinde bulunduran fonlar... maalesef KAP dan bu bilgileri alamıyoruz.. elin yabancı sitelerinden buluyoruz..
    Başarılı bir yatırım, diğerlerinin öngörülerini tahmin etmekten geçer. "Keynes"

3. Bilgiler için teşekkürler Borsa Tilkisi

O benim göz bebeğim,hep güzel olacaktır

4. SAATLİK...

Bu hafta karar vermeli... aşırı satım bölgesinde.. işin tadı ya kaçacak ya da ?!?!?

5. Medicalde son çıkıştaki iki günlük hacimli ve ciddi satıcılı seanslar çok can sıkıcı gözüküyor,sanki piyasada yan hesaplara mal dağıtımı değilde mal satıldı diye yorumladım ama umarım yanılırım,
    Dediğim gibi hem hacimli iki seans hemde yüklü satış can sıkıcı

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Medicalde son çıkıştaki iki günlük hacimli ve ciddi satıcılı seanslar çok can sıkıcı gözüküyor,sanki piyasada yan hesaplara mal dağıtımı değilde mal satıldı diye yorumladım ama umarım yanılırım,
    Dediğim gibi hem hacimli iki seans hemde yüklü satış can sıkıcı

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Kilit ÜNLÜ den yapılan satışdı.. Taaaa Halka arz dan beri taşıdığı 2 milyon üzerinde lotu vardı en son 23 martta 2.9 milyona kadar çıkardı en sonunda 3 haftada boşaldı.. .173 bin lotu kaldı elinde sıfırlar mı?! yoksa dönüp alır mı?! artık o kadar malı tahtadan almak zor gibi..
    Diğer kısım Citi+ Deutche takasından düşmüş, onların satışları İŞ/ Garanti başta yerliler karşılamış buna rağmen malı alarak tahtayı da sürmeye devam etmişler ANCAK Tahtanın dengesini/ tekniğini ÜNLÜ bozmuş. o kadar uzun süre taşıdığı bir malı vermesi ilginç ?! KY Ünlü deki AMcanın taşıdığı malı almış ağırlıklı.. Ortalama satım maliyeti orada mevcut... 2 milyon lotla başla 3 milyon sınırına kadar çık sonra da masayı yık git ?! Hani amaç satmak ise bunu sanat icra eder gibi yapanlar var, karıncanın belini incitmeden.. ama AMcam mal mal satmış... İlginç bakalım ne olacak.. şüpheli olay mahalline dönecek mi?!

7. büyük ihtimalle yıllardır taşıdığı hisseleri SAKLAMAYA verdiği aracı kurum ÜNLÜ den yabancı satışı oldu (taşeron olarak Ünlüye sattırdılar) satışları görünce AMcam sinirlenip öyle olmaz böyle olur dercesine malı üstlerine/aynı zaman da KY nın üstüne boca etti. çünkü TAKASBANK da halen 173 bin lotu var, Ünlünün takasından NET düşen de 2,75 milyon yani Citi veya Deutche yaklaşık 500 bin lot bu kuruma sattırmış. AMcam da bunu görünce basmış malı... Yerli grup ve kurumsallar yabancıdan malı alıp tahtayı sürerken alan memnun satan memnundu savrulan tahtaya KY da toplanınca çarşı pazar karıştı.. Şimdi bu KY silkelenip/ temizlenip masa tekrar kurulmalı.. bakalım kim kuracak ?!
    yoksa 2.5 yıl önce 5$ dan (halka arz fiyatı) malı alan AMcalar 2.6 $ dan satış sırasına girip satmaları ?!
    ama netice değişmiyor.. KY gene kucak dansına davet edildi , genelde de zararına pek satmama eğilimi mevcuttur ilginç bir süreç olacak dur bakaliii ne olacak. bu hafta belii olur..

8. http://www.angelfire.com/ab/borsa/elwave/elwave.htm

EMEĞE SAYGI: paylaşım yaptığım sitenin linki yukarıdadır.

ELLİOTT sayımına göre: EĞER DOĞRU SAYIM İSE: 4. dalga tamamlanmış olmalıdır. Temel Trend çizgimizin kırıldığını daha önce paylaşmıştım, bir çok kişi de bunu gördü ve STOP çalıştıranlar da hayli fazla olmalı... bu noktada 4. dalga tamamlanmış OLABİLECEĞİNİ varsayıyorum. Tam olarak 3. dalganın %50 sini geri almış durumda. 4 dalganın derin ve trend çizgisini İHLAL ederek sonlanması 5. dalganın da daha güçsüz olmasına neden olabilecektir. 5. dalga en az yaklaşık 1. dalga kadar uzayabileceğini var sayarsak OLASI hedef 24.04 OLABİLİR.
    Bu da İKİLİ TEPE olasılığını göstermektedir. Klasik Teknik Analize göre oluşmuş olan FİNCAN-KULP ise daha yukarıyı gösterirken formasyonun bozulması kısa dönemde düzeltme ile sonuçlanmıştır.
    Önümüzdeki hafta oluşacak Barlar ile 18.16 altına İNİLMEDİKÇE kendi adıma bu senaryoyu takip edeceğim. KIRILIR İSE bu değerlendirme rafa kalkar.
    Bu yazdıklarım kendi notlarım !!?? kendi düşüncelerim / bir bakış açısı /teknik analiz .. herkes doğal olarak kendi analiz ve duyguları/ fikri ile hareket edecektir/ etmelidir. Bu varsayım doğal olarak alım satım önerisi değildir.
    (Elliott Dalga Teorisi değerlemesi zor üzerinde çok çalışılması gereken bir analiz yöntemi. Varsayımlarınız da EĞER DOĞRU sayım yapmıyorsanız yanılma olasılığınız fazladır. Ancak bu yöntemin iyi öğrenilmesi farklı analiz ve bakışları getirebilir. )
    Bu da hafta sonu için son çalışma notum. eğer Analiz çalışırsa takibini yaparız.

Sayfa 75/95 İlkİlk ... 2565737475767785 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •