Special Days Image
Sayfa 87/95 İlkİlk ... 37778586878889 ... SonSon
Arama sonucu : 760 madde; 689 - 696 arası.

Konu: MPARK - Medical Park Sağlık Hizmetleri A.Ş.

1. Kimse Yok..takastan belli..ky göç etmiş

2. hisseyi makinaya bağlamışlar ,,borsada kural şartları zorlama ,,bugün dip yaptı ,,Allah bu hastaneye düşürmesin ,,dip yaptığına göre bizlerin bilmediği finansorletin bildiği bi pislikleri vardır ,,en trajikomigi cefosu 50 inci😆cefomus memlekette ,,,bide halja açılırken 40 misda hisse fiyatı 20 lerden vermişler millete ,,her ani trajik bi hastane zinciri ,,bide hasta olup bunlara düşmek vardı ,,,vay benee vayyy

3. Bu arada bilancoyu atladık memleketin 50,cefosunun kontrolunda şirket bilançosu batık diyo özkaynak kalmamis anormal bir borç ,,,12 ayliktada zaten büyük bir zarar gelecek ,de böyle batık bir şirketi nasıl borsaya alabildiler kim izin verdi diyor herkes

4. Borsa yükselişini kaçıranların uğrak yeri olunca gelenleri çarpmak için sistem kurulmuş. Borç çok fazla pd desen borsanın en pahalısı.Kısa vadede düzelme olacağını düşünmediğim için kalanlara bol kazançlar.Büyük vakit kaybı oldu.Temettü vermeyen şirkete ortak olmama dersini aldım.

5. Dip yaptı komedi gibi ,,,bu hastanenin olası müşterisi borsada oynayan parası olanlar sahi borsada bu derece darmadağın edilen şirkete muayeneye bile gitmek cesaret ister ,,tam bir merdiven altı işlemler ,,birde memleketin 50 inci cefosunun batık mali datali şirketi hala devam ettirebilmeside başarı komedi gibi izlemeye devam 85 portföyde izliyoruz

Masa ve sandalyelerin 10 - 20 kat arttığı bır borsada işlem yapıyoruz..temelcilerin yere göğe sığdıramadağı petkim koç çimsa gibi senetlerin dolar bazlı grafiklerde, yerlerde süründüğünü görüyoruz.. bu senede malsız çulsuz baktığımda 1-2 hafta sonra olası bir yükseliş görüyorum.. acaba yanlış yere mi bakıyorum... neyse 1-2 hafta sonra belli olur..

23.25 desteği 23.75 olarak çalışmıs.. yukarı yönlü 22.78 desteği ve tut konumu önümüzdeki hafta biraz daha yukarıda olabilir..22.10 ve 21.74 destekleri altında bu beklenti çöp olur.. ancak üzerinde kaldığı sürece, horozun gözü çöplükte kalır..

kazancınız bol ve daim olsun..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

25.80 Test edild.. 25.22 kırılmadığı surece dikkat çekmeye devam edebilir..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

8. selam ortaklar
    Hissenin grafiği güzel, yeni hastane yatırımlarının olması güzel.
    İki şey kötü kar düşük borç var
    Belki süpriz olur
    Şirketin ortaklarından birinin SANCAK olması benim kafamda katarlılarla olan yakınlığı yüzünden,süpriz acaba katarlı ortak olurmu ,

Sayfa 87/95 İlkİlk ... 37778586878889 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •