Special Days Image
Sayfa 76/95 İlkİlk ... 2666747576777886 ... SonSon
Arama sonucu : 760 madde; 601 - 608 arası.

Konu: MPARK - Medical Park Sağlık Hizmetleri A.Ş.

1. Böylece ders notlarımızı ve çalışmamızı MPARK için sonlandırmış bulunmaktayım. Uğrayanı gelen gideni AZ . Ağırlıklı Yabancı ve FON hissesi. belki birileri okur.. son dönem alan Yatırımcıya faydamız olur...
    Başarılı bir yatırım, diğerlerinin öngörülerini tahmin etmekten geçer. "Keynes"
    Üç günlük dünyada değmez hiç bir şey kalp kırmaya/ dert etmeye. @borsa_tilkisi

2.  Alıntı Originally Posted by borsa tilkisi Yazıyı Oku
    Böylece ders notlarımızı ve çalışmamızı MPARK için sonlandırmış bulunmaktayım. Uğrayanı gelen gideni AZ . Ağırlıklı Yabancı ve FON hissesi. belki birileri okur.. son dönem alan Yatırımcıya faydamız olur...
    Sayin borsatilkisi ayni işi yapan ve gazete haberlerinde nakşibendi tarikatinin olduğuna dair haberler yapilan LKMNH hakkinda gorusleriniz olur mu. mpark ile kiyaslamasi dair olmaz sanirim.Bir analiziniz var mi sektorel olarak spek tahtasi diye yorumlar okudum twitterda.

3.  Alıntı Originally Posted by Mäzzonetto Yazıyı Oku
    Sayin borsatilkisi ayni işi yapan ve gazete haberlerinde nakşibendi tarikatinin olduğuna dair haberler yapilan LKMNH hakkinda gorusleriniz olur mu. mpark ile kiyaslamasi dair olmaz sanirim.Bir analiziniz var mi sektorel olarak spek tahtasi diye yorumlar okudum twitterda.
    yok maalesef hiç incelemedim/ ilgilenmedim

4. Başarılı bir yatırım, diğerlerinin öngörülerini tahmin etmekten geçer. "Keynes"

5. Bir haber mi geçti bir yerde ani bir tepki verdi gibi.

6. pasta..

7. Böyle bir düşüş yok sağlam zarar açıklayacak birde üstüne endeksin düşüşü eklenince bataklık oldu

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Tavan hayırlı olsun ortaklar

Sayfa 76/95 İlkİlk ... 2666747576777886 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •