Sayfa 71/95 İlkİlk ... 2161697071727381 ... SonSon
Arama sonucu : 760 madde; 561 - 568 arası.

Konu: MPARK - Medical Park Sağlık Hizmetleri A.Ş.

1. 18.00 ustunde kalmaya devam ederse devamı olası 19.10 lar sonra yeni zirveler muhtemel olabilir yatırım tavsiyesi değidir

2. bunu yazdığında hisse 16 TL imiş suan ki fiyatı 18.01 tl . sana cevap vermek istemedim ama dayanamadım. kavga çıkartıp bu güzel başlığı heba etmeyelim. oturup izleyelim. izleyip görelim. görüp öğrenelim. nokta.. sorunun cevabı teknikti saygılar selamlar herkese
     Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    tamda bunu soruyorum.... neye göre güzel hedefler var,somut bilgi varmı? hislerinizle hareket ediyorsanız başkasını zehirlemeyin bari.
    MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Buralar böyle sesiz mi yav

4. Sessizlik varsa iyidir her kafadan ses çıkıyorsa sıkıntı

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. bu kadar hacime bu fiyat çok ilginçtir. Bir aydır büyük büyük toplanıyor bu kağıt bana öyle geliyor ytd

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. KABİLİYETSİZ OLMAK BİR KUSUR DEĞİLDİR. AMA KARAKTERSİZ OLMAK ÇOK BÜYÜK BİR KUSURDUR. /..MEVLANA../

7. Resim attım ancak detaylı gözükmüyor. neyse 4saatlikte sıkışma var bu gün bekliyordum olmadı ama yarın olabilir.USD bazda az vakit istiyor gibi geldi. 17.50 üzeri kaldığı sürece tarihi zirveler yakın olacak mpark için YTD
    Attached Images Attached Images

8. Tarihi zirveyi hacimli geçti büyük bir başarı. Bu hafta ilginç şeyler olabilir. Sessizce bekliyoruz, usd bazda biraz bekleme istiyor.

mpark 20.jpg

Sayfa 71/95 İlkİlk ... 2161697071727381 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •