Sayfa 8/95 İlkİlk ... 6789101858 ... SonSon
Arama sonucu : 760 madde; 57 - 64 arası.

Konu: MPARK - Medical Park Sağlık Hizmetleri A.Ş.

1. Borsada her şirket bilançosuna göre hareket etseydi keşke, işimiz daha kolay olurdu.

TLMAN olayını daha geçen hafta yaşadık, herşey güzel, 6 kat talep, 2 gün tavan, şimdiki halini biliyoruz. Borsada herşey temele göre gitmiyor maalesef, en azından bizim borsada. Almam ama bu kağıt herkesi ters köşe eder, sonra ağlaşanlar doluşur buraya, benden söylemesi.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Güzel bir yorum burda kalsın;

Alıntı Originally Posted by mohikan Yazıyı Oku
    Borsada halka arzların artması aynı zamanda rallinin bitimine yaklaşıldığını gösteren bir kriterdir.

Medikal Park'a gelince;

topikten bir arkadaşın gönderisinden alıntıladığım bu değerlemelere k.yatırımcıyı yine yağlı kazığa oturtacaklar.

Özsermayesi kadar zarar açıklamış bir şirketin defter değeri 45 krş.

Üçte biri (defter değerinin 60 katına) halka arz edildikten sonra kasaya giren parayla defter değeri 3.62 olacak.

Bu haliyle bile defter değerinin 6- 7 katından zarar eden bir şirkete ortak olmuş olacaksınız.

Yerseniz afiyet olsun, ama ben almayayım.

Yarın ,talepte bulunacağım.Allah utandırmasın...Önce internetten deneyeceğim,başaramazsam işbankası şubesine giderim...Ertesi günde diğer hisseniz arzına....nasip artık...safkar'dan yakaladım..inşallah bunlardan da yakalarım...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4. Hisseyi küçük yatırımcıya az oranda açıp sonra rekor talep geldi demek ne kolay. Aynısı bunda hatta enerjisa da da olacak büyük ihtimalle. Kara zarara bakan yok ki ilk 3 gün vurup kaçma derdinde. Her zaman karla açılır mı ? Asıl soru bu olmalı.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Tahsisat Grupları ve Oranları* :
    Yurt İçi Bireysel Yatırımcılara 1.583.333 TL (%2.5)
    : Yurt İçi Kurumsal Yatırımcılara 4.750.000 TL (%7.5)
    : Yurt Dışı Kurumsal Yatırımcılara 57.000.000 TL (%90)

küçük yatırımcıyı yağlı kazığa oturtacaklarmış,dünya zararday mış muş.şirket %2.5 nu küçük yatırımcıya %90 nı yabancıya açıyor.burada kazıklanan varsa oda ybancılar ve onlarda 1 centini vermek için 10 takla attırırlar adama.
    bu kadar zararda olması yapılan hastaneler için alınan kredilerin yüksek faizinden kaynaklanıyor.bu arzla o faizlerin büyük kısmından kurtulacaklar.
    arza girmeyi düşünenler böyle atmalara tutmalara bakmayın açın izahatnameyi okuyun,yapamıyorsanız aracı kurumunuzu arayın fikir alın.mavi açıldığındada buna benzer yorumlar vardı ne oldu ters tepti.bunda ne olur herşey %90nını alacak yabancı yatırımcının talebine bağlı.
    trabzon limana 6 kat talep geldi ama yabancı arzda yoktu.bakalım umarım güzel olur sonucu.
    yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by software Yazıyı Oku
    Tahsisat Grupları ve Oranları* :
    Yurt İçi Bireysel Yatırımcılara 1.583.333 TL (%2.5)
    : Yurt İçi Kurumsal Yatırımcılara 4.750.000 TL (%7.5)
    : Yurt Dışı Kurumsal Yatırımcılara 57.000.000 TL (%90)

küçük yatırımcıyı yağlı kazığa oturtacaklarmış,dünya zararday mış muş.şirket %2.5 nu küçük yatırımcıya %90 nı yabancıya açıyor.burada kazıklanan varsa oda ybancılar ve onlarda 1 centini vermek için 10 takla attırırlar adama.
    bu kadar zararda olması yapılan hastaneler için alınan kredilerin yüksek faizinden kaynaklanıyor.bu arzla o faizlerin büyük kısmından kurtulacaklar.
    arza girmeyi düşünenler böyle atmalara tutmalara bakmayın açın izahatnameyi okuyun,yapamıyorsanız aracı kurumunuzu arayın fikir alın.mavi açıldığındada buna benzer yorumlar vardı ne oldu ters tepti.bunda ne olur herşey %90nını alacak yabancı yatırımcının talebine bağlı.
    trabzon limana 6 kat talep geldi ama yabancı arzda yoktu.bakalım umarım güzel olur sonucu.
    yatırım tavsiyesi değildir.
    1.5 milyonun 3bini benden olsun. enerjisadan da talep girdim. Araci kurum sıralaması önemli mi bilmem ama bunda 21. Sıradayım. Eberjisa da 101.

7. Bende 2000 adet emir girişi yaptım ama şuan bir rahatsızlığımdan dolayı Adnan Menderes üniversite hastanesinde 2 gündür yatmaktayım ilgi alaka çok iyi günlük sadece 10 lira oda üçreti varmış eğer diğer devlet ve üniversite hastaneleri de böyle güzel ise özeller çok da uzak olmayan bir zamanda tarihin tozlu sayfalarında kalacaklar bence

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by meesut Yazıyı Oku
    1.5 milyonun 3bini benden olsun. enerjisadan da talep girdim. Araci kurum sıralaması önemli mi bilmem ama bunda 21. Sıradayım. Eberjisa da 101.

İster 1. ol ister 10000. sırada.Küçük yatırımcıya ayrılan paya kaç kat talep geldiyse o bölünür herkese eşit dağıtılır.Erken gelen alır diye birşey yok.

Sayfa 8/95 İlkİlk ... 6789101858 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •