Sayfa 1/95 1231151 ... SonSon
Arama sonucu : 759 madde; 1 - 8 arası.

Konu: MPARK - Medical Park Sağlık Hizmetleri A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,577

MPARK - Medical Park Sağlık Hizmetleri A.Ş.

Özel sermaye fonu Turkven'in ortak olduğu Medical Park'ın halka arzında fiyat aralığı 24 ila 28.8 lira olarak belirlenirken, yaklaşık 72.8 milyon adet hisse yatırımcılara satılacak. Reuters hesaplamasına göre halka arz büyüklüğü yaklaşık 1.7 milyar lira ile 2.1 milyar lira arasında olacak. Açıklama Medical Park'ın halka arzında talep toplayıcı aracı kuruluş tarafından yapıldı. Halka arzda Medical Park hastane zincirinin sahibi MLP Sağlık Hizmetleri şirketinin B tipi adi hisseleri ihraç edilecek.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,577
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/654968

Sermaye arttırımında elde edilecek fonun kullanım amacı
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

3. bence bu hisse çok güzel bir fırsat değil...kesinlike yatırım tavsiyesi değildir...ama bence o hisse o paralar kesinlikle etmez...saçmalıktan başka bir şey değil diye düşünüyorum...iyi çalışmalar diliyorum...Yatrıım tavsiyesi değildir...

4. Ne zaman borsada işlem görmeye başlar

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Halka açılma oranını azaltmışlar...fiyatı da indireceklermiş galiba...sanırım pek fazla rağbet görmüyor...

6. Yatırım tavsiyesi değildir ama ben bu hisseye girmem arkadaş! Herkes kendi riskini alır...

25 Ocak tarihli SPK bülteninden ..

Yeni halka arzlar..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/655675

Ak yatırım fiyat tespit raporu

Sayfa 1/95 1231151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •