Sayfa 174/365 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274 ... SonSon
Arama sonucu : 2920 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

1. 6.68 ve 6.77 direnç bulunuyor. 6.68 e bugün 2 deneme yaptı ve 6.63 e kadar geri çekildi. 6.68 i geçmesi lazım bugün ki iştahla

2.  Alıntı Originally Posted by eraybey Yazıyı Oku
    6.68 ve 6.77 direnç bulunuyor. 6.68 e bugün 2 deneme yaptı ve 6.63 e kadar geri çekildi. 6.68 i geçmesi lazım bugün ki iştahla
    ..
    Yine de 6.58 den kapatmış !?
    Diplerde neden olur böyle bir kağıt 🤔

3. Yerinde çok saydi

4. ben uzun vade kağıdıyım kısa vade de bana bakmayın diyor...

5. YÖNETİM DEĞİŞMİŞ

Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun bugün yaptığı toplantıda;

· 1 Temmuz 2018 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, Enerjisa Enerji A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkanı Sayın Mehmet GÖÇMEN'in görevlerinden istifasının kabulüne, aynı tarihten geçerli olmak üzere Sayın Kıvanç ZAİMLER'in Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkanı olarak atanmasına karar verilmiştir.

· 1 Temmuz 2018 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, Sayın Kıvanç ZAİMLER'in Enerjisa Enerji A.Ş. CEO görevinden ayrılmasının kabulüne, aynı tarihten geçerli olmak üzere Sayın Hüseyin Yusuf Ziya ERDEM'in Enerjisa Enerji A.Ş.'ye CEO olarak atanmasına karar verilmiştir.

· 15 Haziran 2018 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, Enerjisa Enerji A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi, Başkan Vekili ve Riskin Erken Saptanması Komitesi üyesi Sayın Keith PLOWMAN'ın görevlerinden istifasının kabulüne, bu istifa ile boşalan yeni Yönetim Kurulu Üyeliği, Başkan Vekilliği ve Riskin Erken Saptanması Komitesi üyeliğine Sayın Eric René C. DEPLUET'ın seçilmesi kabul edilmiştir.

6.  Alıntı Originally Posted by eraybey Yazıyı Oku
    YÖNETİM DEĞİŞMİŞ

Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun bugün yaptığı toplantıda;

· 1 Temmuz 2018 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, Enerjisa Enerji A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkanı Sayın Mehmet GÖÇMEN'in görevlerinden istifasının kabulüne, aynı tarihten geçerli olmak üzere Sayın Kıvanç ZAİMLER'in Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkanı olarak atanmasına karar verilmiştir.

· 1 Temmuz 2018 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, Sayın Kıvanç ZAİMLER'in Enerjisa Enerji A.Ş. CEO görevinden ayrılmasının kabulüne, aynı tarihten geçerli olmak üzere Sayın Hüseyin Yusuf Ziya ERDEM'in Enerjisa Enerji A.Ş.'ye CEO olarak atanmasına karar verilmiştir.

· 15 Haziran 2018 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, Enerjisa Enerji A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi, Başkan Vekili ve Riskin Erken Saptanması Komitesi üyesi Sayın Keith PLOWMAN'ın görevlerinden istifasının kabulüne, bu istifa ile boşalan yeni Yönetim Kurulu Üyeliği, Başkan Vekilliği ve Riskin Erken Saptanması Komitesi üyeliğine Sayın Eric René C. DEPLUET'ın seçilmesi kabul edilmiştir.
    yönetimin değişmesi kağıdın bu kadar düşmesine sebep olabilirmi..niye bu kadar düştük

Sayfa 174/365 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •