Sayfa 2/365 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 2920 madde; 9 - 16 arası.

Konu: ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

1. Arkadaslar ben isbankasiyla calisiyorum. Talep toplamada isbankasi araciligiyla teklif verebilir miyim? Yoksa akbanktan veya diger kurumlardan hesap mi actirmam gerekli enerjisa icin?

2. fiyat tespit raporu çıktı mı arakdaşlar?

3.  Alıntı Originally Posted by Buko90 Yazıyı Oku
    Arkadaslar ben isbankasiyla calisiyorum. Talep toplamada isbankasi araciligiyla teklif verebilir miyim? Yoksa akbanktan veya diger kurumlardan hesap mi actirmam gerekli enerjisa icin?
    hanği banka aracı kurumla çalışırsan çalış işlemleri internetle yapıyorsan halka arz bölümünden talep edebilirsin.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    647
     Alıntı Originally Posted by Buko90 Yazıyı Oku
    Arkadaslar ben isbankasiyla calisiyorum. Talep toplamada isbankasi araciligiyla teklif verebilir miyim? Yoksa akbanktan veya diger kurumlardan hesap mi actirmam gerekli enerjisa icin?
    Halka arz süreci Ak Yatırım, Citi, HSBC, Deutsche Bank ve BofA Merrill Lynch tarafından yürütülecekmiş.
    Akbank & ak yatırıma sordum bizim dışımızda diğer kurumlardan alamazsınız dedi.
    Bunun doğruluğunu siz İş bankasını arayıp öğrenebilirsin.
    Son düzenleme : as1; 25-01-2018 saat: 17:05.
    Yazdıklarımı ve/veya çizdiklerimi Sermaye Piyasası Kanunu (SPK) 101., 103., 104., 106., 107., 110. maddeleri kapsamında tavsiye niteliği taşımamaktadır. Dolayısıyla yazdıklarım ve/veya çizdiklerim, eklediklerim AL//TUT/SAT olarak değerlendirmeyin, burada verdiğim bilgiler yatırım tavsiyesi değildir.

5. temettü verimi ne olur sizce bu şirketin ? ya da öngörüyü nasıl yapabilirim yöntemi nedir ?

6. Fiyat tespit raporu çıktı mı,?

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    647
    Şubat 5 de arz olacak 8 de borsada bu durumda fiyat bugün yarın çıkmasi gerekiyor.

Ayrıca yönetime sesleniyorum;
    Şayet cazip hale getirecek yöntemler geliştirmezseniz bu süreçte havanizi alırsınız. Trabzon limanindaki gibi hatta daha iyi bir şekilde bu sureci yoneterek cazip hale getirmelisiniz.
    Yazdıklarımı ve/veya çizdiklerimi Sermaye Piyasası Kanunu (SPK) 101., 103., 104., 106., 107., 110. maddeleri kapsamında tavsiye niteliği taşımamaktadır. Dolayısıyla yazdıklarım ve/veya çizdiklerim, eklediklerim AL//TUT/SAT olarak değerlendirmeyin, burada verdiğim bilgiler yatırım tavsiyesi değildir.

25 Ocak tarihli SPK bülteninden ..

Yeni halka arzlar..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 2/365 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •