Sayfa 243/366 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon
Arama sonucu : 2921 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

1. Hisse hakkında kısa vade düşünceleriniz neler ?

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Kahraman19 Yazıyı Oku
    Hisse hakkında kısa vade düşünceleriniz neler ?

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hissenin 6.65 seviyesini görmesi gerekiyor 50 günlük HO burasi çünkü, 6.65 i görürse 6.75 lerde görünür, 20 günlük HO 6.36 seviyelerinde burayı henüz kiramadi gün ici denedi geri geldi, öncelikle yukarı doğru 6.36 seviyesi hacimli geçilip günü 6.45 li bir seviyeden kapatmalıdır ki daha sonra 50 gHO yi kirsin gecsin

3. 6-7 gibi fiyatlar gelgeç fiyatlardır ENJ nin fiyatı bu değil, 11-12 TL.li fiyatlar yakışır bu hisseye ilk etapta, şarj istasyonları elektrikli arabanın hisseyi 20 TL.fiyatlara tasiyacagina inanıyorum.asla yatirim tavsiyesi değildir.

4. 20 gHO yi kırdı, şimdi hedef 50gHO 6.65 e yarın değermi acaba?

5. Merill lynch habire satıyor büyük ihtimal ile deutchebank malları 2 gün sonra son takas tan anlaşılır, bir ara Bgc partners dadanmıştı yarın bir gün hepsi gelecekler 6.41 den almayan yabancı 12-13 TL.den alacak mal bulamayacak sabır sadece sabir

6. Enerjisa'ya yeni girdim. Forumda elektrikli şarj istasyonundan bahsedildiğini gördüm. Olayın arka planı nedir acaba?

7. Merll lync in sattığı mallar citibank mallari

8.  Alıntı Originally Posted by Mr. Buffet Yazıyı Oku
    Enerjisa'ya yeni girdim. Forumda elektrikli şarj istasyonundan bahsedildiğini gördüm. Olayın arka planı nedir acaba?
    Enerjisa 2018 yılında sanırım e sarj A.Ş firmasini satın aldı, e şarj istasyonları kurabilmek için elektrik üretim ve dağıtım yapıyor olmanız gerekiyor, zorlu enerjide bu sektöre giriyor yani kısaca elektrikli araba piyasaya çıkmadan şarj istasyonlarının hazır olması gerekiyor enerjisa nin burada çok avantajlı bir konumu var jem üretici hem dağıtıcı hemde şarj ıstasyonu ilan bir firmayı satım almış herkesten önce piyasa da yerini alacaktır.ciddi bir ivme yaratacaktır bu sektörde ve bu durum fiyatlara da yansıyacaktır, diyorum ya 6.29 dan almayanlar fiyat çift haneli basamağa yükselince almak için sıraya girecekler buraya da yazıyorum o gün gelince bu yazıyı tekrar okursunuz, o günler çok uzak değil! Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 243/366 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •