Sayfa 248/366 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348 ... SonSon
Arama sonucu : 2921 madde; 1,977 - 1,984 arası.

Konu: ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

1. Borsadan soguturlar, kar eden şirket bakıyorsun yatırım için kredi de alıyor artı piyasada eksiye basmak böyle sert nedir yani? Bide karanlık oda zıkkımı var bı hisseme de orda yüzde 2 ye yakın bastılar kazançlı günümde deli ettiler beni

2. kredi= borç dedi dusurdu baska aciklamasi yok

3. Yok hocam öyle olsa dün sabah gelmiş kredi bu kağıtta hırsızlık başka cevabı yok son dakika endekste kiprasma yok kağıdın tuzu kuru milletin malını çaldılar stopları patlattılar az buz değil 15 kademe aşağısına gitti az bı şey yukarı döndü

Neden kredi alırki faizi yüksektir ayrıca kendi kasasında da nakit dolu

5. Bı oranı faizi var mı bilmiyorum,acil destek paketi kapsamında verilmiş zaten haberi çıkalı iki gün oluyor

6.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) yeni uygulamaya koyduğu Yaşamsal Altyapı Destek Programı çerçevesinde ilk proje olarak Enerjisa'ya 125 milyon dolar yeni finansman sağlama kararı aldığını bildirdi
    Bence bu kredi yaşamsal alt yapı destek kredisi olduğu için çok düşük faizlidir.Normal banka kredisinin çok çok altındadır, zaten Avrupa imar bankası bu tür kredileri ya hibe şeklinde yada çok düşük faizle veriyor, enerjisa nin kasası para dolu olsa da bu kredi ile diğer kredilerinin borç geri çevirmesini rahatlatır, zaten yatırım yapıyor bedava kredi yani daha ne diyelim, ama hisse fiyatına yansımıyor işte, çakallar zaten malın %85 ine yakınını toplamış ve hala daha daha diyorlar, butur hareketler zaten olacak satan satacak kalanları güzel günler bekleyecek diye umuyorum sadece

7. gene unlu almis. alir 20 kademe alttan verir

8. 7.56 alimlari.ekledik

Sayfa 248/366 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •