Sayfa 249/366 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349 ... SonSon
Arama sonucu : 2921 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

1. Yukarı-aşağı yaptırıyorlar döküyorlar milleti, hatta yukarıdan satayım aşağıdan alayım diyenler olacaktir bu hareketleri gordukten sonra, dikkat etmek lazim artik bundan sonra buldukları mali hupletip bu sefer gaza basabilirler tekrar alim fırsatı bile vermeyebilirler.Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Gunluk hareketlere cok takılmıyorum asil haberler önümüzdeki dönemlerde düşmeye başlayınca 2 basamaklı rakamlar hayal olmaz.Yatirim tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by BLACKM Yazıyı Oku
    Gunluk hareketlere cok takılmıyorum asil haberler önümüzdeki dönemlerde düşmeye başlayınca 2 basamaklı rakamlar hayal olmaz.Yatirim tavsiyesi değildir.
    İlk bedelsiz sermaye artışını ne zaman yapar hocam?

4.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    %100 bedelsiz potansiyeli var aslında ancak enerji sektörü yatırım ister, bunun için bence bedelli sermaye artisi olmalıdır.Ancak temettü dağıttığına göre bedelli yapmaz, bedelsiz sermaye artışına ihtiyaci yok sermaye yeterli şu an diye düşünüyorum.

5. Yaparsa bedelsiz çok iyi olur

6.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Amacımız kimseyi kırmak değil tabiki de, arkadaş daha yeni ikinci hissesi bu! Hoca???

7.  Alıntı Originally Posted by Right or Wrong Yazıyı Oku
    Amacımız kimseyi kırmak değil tabiki de, arkadaş daha yeni ikinci hissesi bu! Hoca???
    Vaayy, riki kardeş buraya
    gelmişsin, hoş geldin sattım mi sende bakabları? bu hisseyi iyi inceledim güzel hisse

8. Peşimi bırakmıyorsun😂😂😂

Sayfa 249/366 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •