Sayfa 253/365 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353 ... SonSon
Arama sonucu : 2920 madde; 2,017 - 2,024 arası.

Konu: ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

1. Kimseler yazmamış yabancının çıkmadığı nadir hisselerden ve kasasında döviz olan hisse, çok alıp sattım sabredemedim,çok güzel bilanço açıkladı elinde olan yatırımcılara hayırlı olsun

2. Merhabalar,

ENJSA 2020/6 bilançosuna göre çıkardığım tablo ve analizleri aşağıdaki linkte paylaşıyorum. Faydalı olması dileğiyle.

Link: https://mutesebbist100.blogspot.com/...e-analizi.html

Saygılar
    Twitter hesabımdan da takip edebilirsiniz.

3. Merhabalar hisseyi takip eden pek kimse yok sanırım. Şirketin güzel bilanço açıklamasına rağmen endeks yükselsede düşsede fiyatlar geriliyor. Bunun sebebi ile ilgili yorum yapabilecek kimse var mı? Uzun vade yatırım için dağıttığı temettülere bakarak yatırım yapmak istiyorum ancak hangi fiyattan girmem gerektiği konusunda kararsızım. Gerek ülkemiz gerekse dünya gündemini düşünürsek 7,xx fiyatları mı beklemeliyim

4.  Alıntı Originally Posted by Timsah Yazıyı Oku
    Merhabalar hisseyi takip eden pek kimse yok sanırım. Şirketin güzel bilanço açıklamasına rağmen endeks yükselsede düşsede fiyatlar geriliyor. Bunun sebebi ile ilgili yorum yapabilecek kimse var mı? Uzun vade yatırım için dağıttığı temettülere bakarak yatırım yapmak istiyorum ancak hangi fiyattan girmem gerektiği konusunda kararsızım. Gerek ülkemiz gerekse dünya gündemini düşünürsek 7,xx fiyatları mı beklemeliyim
    Fiyat daha fazla düşer mi bilinmez, hissenin borsa geçmişi çok fazla değil ama göründüğü kadarıyla iyi bir temettü hissesi, mevcut fiyatlar ile önümüzdeki yıl yaklaşık %7,8 civarı bir temettü verimliliği olacak gibi, hisse açıkladığı kâra göre daha ucuz fiyatlanıyor, buna da şirketin yüksek orandaki borçluluğu sebep oluyor diye düşünüyorum. Ben hisse almak için seçim yaparken temettü verimliliklerini kıyaslıyorum, siz de düşündüğünüz hisselerin temettü verimliliğini karşılaştırırsanız fiyat ucuz mu pahalı mı belli olur

5. grafikte halka arz ı 1993 görünüyor...ve 2006 da 38 tl oldugunu görüyorum...grafikte mi hata var arkadaşlar.halka arz tarihini b ilen varmı acaba

6. Başlığın 1. sayfasına bakabilirsiniz

7. Bi iki tavan yapsa bütün elekçiler dolar sayfaya kesin

8. Muhteşem bir bilanço, ortaklara hayırlı olsun uzun vadede gözbebeğim bir şirket keşke daha çok pay ayirsaymisim

Sayfa 253/365 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •