Sayfa 265/366 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365 ... SonSon
Arama sonucu : 2925 madde; 2,113 - 2,120 arası.

Konu: ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

1. İyi pazarlar
    Kimsenin sesi çıkmıyor
    4 günlük seans sonunda 2020 yılı kapanış tahminlerini alalım.
    İlk tahmin benden gelsin
    Pazartesi salı çarşamba yatay hareket
    Perşembe 12.00 üzerine atar diyorum.
    Al sat tut yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

2. Yabancılar tatilde olduğu için 11.70 civarı diyorum.

GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. An itibariyle 1,72 USD
    Herkese bol kazançlar.
    Bana yeter

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Geleceğin tüpraşı olarak gördüğüm için geçen sene almıştım 5 senede vade koydum. İlk senem dolarken %50 den fazla kar bıraktı.

Ağır ağır gelen bir hisse idi ama yüzümüzü yabancı yatırımcıya döndüğümüz için hisse bu seneyi iyi bir yerde kapatmak istiyor. 2021 ilk üç ayda Türkiye de olmayan farklı yabancı yatırımcılar gelirse şayet gelecek planları olan, bu günde de güzel para kazanan ve bir bakıma tekel olan, temettü dağıtan bu hisseyi tercih edebilir. Yurtdışında hisse fiyatları pahalı Türkiye de ise ucuz. 2 li pdd ler adamlar için hiç bir şey. Enflasyonu düşürme hedefimiz kalıcı olduğu sürece yurtdışı hisseleri gibi pahalanmaya aday hisselerden bir tanesi. Şuandaki yabancı takası ile kendini belli ediyor.

Buralardan alınır mı sorusunun cevabı ise bende yok. Kimseye yatırım tavsiyesi vermek haddim değil. Şahsi fikirlerimi paylaştım.

5.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    ortağı oldum an itibarıyla
    16 gün önce 11 de aldık şükür yüzde 17 ueyer bu kadar hedef 16 idi ama daha güzel bir kağıt için yollarımızo ayırdık
    ytd deli saçmasıdır

6. Diğer hisselere göre epey geri kalmış durumda karlılık diğer enerji şirketlerine göre çok iyi.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. *ünlü&co, enerjisa için tavsiyesini 'al'dan tut'a indirdi, hedef fiyatı 13,8 tl
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

8. Enerjisa'yı araştırmaya başladım. Borsa çıkarken fena düşüyor. Hazır düşerken...
    Hikayesi nedir arkadaşlar?

Teşekkür ederim

Sayfa 265/366 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •