Sayfa 278/365 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328 ... SonSon
Arama sonucu : 2920 madde; 2,217 - 2,224 arası.

Konu: ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Babakan83 Yazıyı Oku
    Ben en az 10000 adet portföyüme koyacagim. Hemen hemen her sene 9 bin tl temettü geliri garanti gibi.... Gücü olupda böyle temettü veren 5 farklı senet biriktiren yıllik 50 bin civari ödeme alır...
    Kazanciniz bol olsun Arkadaşlar.

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yarım milyarı borsaya koyacak sermayesi olan zaten yeterince kazanmıştır. böyle amerikan ağzıyla herkes para saçıyormuşçasına konuşanların hayal gücüne hayranlık duyuyorum.

2. Arkadaş koskoca Sabancı gurubusun hareketlerin sanki 1 Milyonluk Şirket gibi yazık vallahide yazık billahide yazık.
    Koç gurubu şirketlerine bakın birde bu Sabancı nın şirketlerine adamlar ne Vizyonsuz çıktı.
    Milleti dökeceğim diye kabız olacaklar.
    2018 Yılından sonraki getirisine bakıyorsun maksimum %100 getiri sağlamış.
    2018 Yılında küçük bir çocuğa borsadan hisse seçtirsek zaten 5 kat gitmeyen kalmadı.
    Bu Ş...ler bilançoda makas burada makas tahtada makas bu nedir arkadaş.
    Sana güvenip gelen yatırımcıyı soymak nedir ? Daha çok kazanmasını sağlayacaksın !
    Git koçu örnek al biraz Edepli Ticaret edepli yatırım yap Para her şey değildir itibarda önemli.
    Velhasıl kelam bu saatten sonra bu aciz kul senin marketinden ( Carrefoursa ) Senin teknoloji mağazandan ( Teknosa)
    Senin bankandan ( Akbank ) Senin Sigortandan (Aksigorta Avivasa) Senin çimentondan (Akçansa Çimsa)
    Senin üniversitenden (Sabancı Üniv.) Senin Lastiğinden (Brisa ) Yararlanırsam çevremdekileri faydalandırırsam çevremdekileri dahil kuruşumu sana nasip edersem en adi karaktersiz olayım. Çevresel ve Toplumsal bir bilinç olur umarım insanlarda sizin yaptıklarınız.

3. Gücü olan dedik bu bir,
    Kaç yıllık borsacısın bilmiyorum ufak paralarla servet kazananlarda oldu bu iki.
    Is yatırım iki sene önce 70 kuruştu. Üstüne 2 kere temettü verdi suanda 3 liralarda.Sen borsayı Tüpraş Kartonsan gibi senetlerden ibaret sanıyorsan bu işleri bırak.
     Alıntı Originally Posted by Fondip Yazıyı Oku
    yarım milyarı borsaya koyacak sermayesi olan zaten yeterince kazanmıştır. böyle amerikan ağzıyla herkes para saçıyormuşçasına konuşanların hayal gücüne hayranlık duyuyorum.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

4. Bana ceza vermişler. Yapacak bir şey yok

5. Exclamation

Alıntı Originally Posted by Babakan83 Yazıyı Oku
    Temettü dagitma prensibini benimsemis gıda kadar elzem elektrik üreticisi dağıtıcısı bir firmadaysanız fazla korkmayın. Derdi 1 koyayim 1 haftada 3 alayim olana acımam.
    Bir önceki çeyreğe göre borcu %10 azalmış 1 milyar küsürlük yatirim yapmiş kriz ortamında bile gecen seneki kadar kazanc aciklamiş ayriyeten temettü verecegini bildirmiş... Satan satsın alan elbette çıkar.Uzun vadede potansiyelini çok yüksek gördüğüm bir kağıt.... Ben en az 10000 adet portföyüme koyacagim. Hemen hemen her sene 9 bin tl temettü geliri garanti gibi.... Gücü olupda böyle temettü veren 5 farklı senet biriktiren yıllik 50 bin civari ödeme alır... Ben uzun vadeciyim ve kağıtlarımı bu şekilde seçip topluyorum.
    Borsada sabreden kazanır.
    Kazanciniz bol olsun Arkadaşlar.

Yatırım tavsiyesi degildir.

Ben 9 liradan alıp 13 liradan satarak vereceği temettünün 5 katı kazanmak daha mantıklı görüşündeyim. Gerçi halka arzdan sonra satmadım. Temettü ile de hisse takviyesi yaptım.
    100bin lira yatırıp senede 8bin lira temettü bence az. Faize yatırsanız daha fazla verir.
    Bana mantıksız geldi.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

6. Kısa vadede haklısınız ama uzun vadede elektri araçların devreye girmesiyle ve devamli yapilan yatirimların geri dönmesi başladığinda hisse başı temettü çok farklı yerlere gelecektir... Borç ödeyen ve son dönemde milyonlarca liralık yatirim yapan üstüne temettü veren bir şirket...Hissede tek beğenmedigim nokta endekse paralel getiri getirmiyor. Bilinçli bir şekilde baskılandığı açık...

Bol kazançlar.

Yatırım tavsiyesi değildir.
     Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Ben 9 liradan alıp 13 liradan satarak vereceği temettünün 5 katı kazanmak daha mantıklı görüşündeyim. Gerçi halka arzdan sonra satmadım. Temettü ile de hisse takviyesi yaptım.
    100bin lira yatırıp senede 8bin lira temettü bence az. Faize yatırsanız daha fazla verir.
    Bana mantıksız geldi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

7. Yeni halka arz olurmu ?
    Ceo ikinci halka arz olabilir söyledi.
    Y.t.d Al sat tut tasviyesi değildir.
    İroni bu yazı
     Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Bana mantıksız geldi.
    SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    Yeni halka arz olurmu ?
    Ceo ikinci halka arz olabilir söyledi.
    Y.t.d Al sat tut tasviyesi değildir.
    İroni bu yazı

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Olabilir.
    Kayıtlı sermaye tavanı güncellemesi bana sermaye artırımı olabilir mi acaba dedirtiyor.
    Bedelsiz temettü ile birlikte harika olur...
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

Sayfa 278/365 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •