Sayfa 3/365 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 2920 madde; 17 - 24 arası.

Konu: ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Buko90 Yazıyı Oku
    Arkadaslar ben isbankasiyla calisiyorum. Talep toplamada isbankasi araciligiyla teklif verebilir miyim? Yoksa akbanktan veya diger kurumlardan hesap mi actirmam gerekli enerjisa icin?
    Benim bildiğim tüm aracı kurumlardan halka arza katılabilirsiniz...

2.  Alıntı Originally Posted by as1 Yazıyı Oku
    Halka arz süreci Ak Yatırım, Citi, HSBC, Deutsche Bank ve BofA Merrill Lynch tarafından yürütülecekmiş.
    Akbank & ak yatırıma sordum bizim dışımızda diğer kurumlardan alamazsınız dedi.
    Bunun doğruluğunu siz İş bankasını arayıp öğrenebilirsin.
    size yanıltıcı cevap vermişler gibime geliyor...

Gerek safkar gerek trabzon limanı halka arzdan sonraki iki günde yüzde 30-40 arası getiri sağladı, enerjisa bu iki halka arza göre aynı performansı gösterebilir mi dostlar?

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    647
     Alıntı Originally Posted by TEMEL REİS Yazıyı Oku
    size yanıltıcı cevap vermişler gibime geliyor...
    Olabilir bu Akbank yapar... Zaten hesabım var benim.icin farketmiyor.
    Son düzenleme : as1; 25-01-2018 saat: 21:54.
    Yazdıklarımı ve/veya çizdiklerimi Sermaye Piyasası Kanunu (SPK) 101., 103., 104., 106., 107., 110. maddeleri kapsamında tavsiye niteliği taşımamaktadır. Dolayısıyla yazdıklarım ve/veya çizdiklerim, eklediklerim AL//TUT/SAT olarak değerlendirmeyin, burada verdiğim bilgiler yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    647
    Yazdıklarımı ve/veya çizdiklerimi Sermaye Piyasası Kanunu (SPK) 101., 103., 104., 106., 107., 110. maddeleri kapsamında tavsiye niteliği taşımamaktadır. Dolayısıyla yazdıklarım ve/veya çizdiklerim, eklediklerim AL//TUT/SAT olarak değerlendirmeyin, burada verdiğim bilgiler yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    647
    Esas soru Trabzon limanında 15.50 gibi bir tek fiyat ile arz yapılırken enerjisa da neden 6.25-7.50 tl fiyat aralığı var bunun anlamı ne olabilir.
    Bu fiyat farkı %20 nasıl olacak şimdi 6.25 teklif veren alamayacak 7.50 veren mi alacak yada 7.0 bu nasıl olacak?
    Yine mi karanlık oda ya girecek daha başlamadan fiyaskoya mı dönüşecek 7.50 den al kağıt açılsın 6.30 dan olacak iş mi sizce benim mantığım almıyor. Daha bismillah 1 demeden KY ya kazık mı planlanıyor bunu birisi açıklarsa aydınlanırız...
    Şayet bu şekilde fiyat aralığı var ise bırakın yatırım yapma planını 1 lot bile almak bana mantıklı gelmiyor...
    Yazarım 6.25 den yersen derim ki herkes de böyle yapar yoksa risk...
    Arkadaşlar neden bu kadar uzun yazdım gidin inceleyin AKSEN daha 3 gün önce arz fiyatına yeni geldi... millete güya kar edeceksiniz diye arz yaptılar 2011 den buyana millet sürüm sürüm süründü iş bu hale gidecekse dur demeli birileri... KIRALLL ÇIPLAK...
    Varsa bir oyun Tatar Ramazan ben bu oyunu bozarım misali .... :

7. Fiyat sabit olmalıydı ek satış falan yoluncak kaz ariyoo gibiler.halka arz büyüklüğünde çok fazla istikrar alimi falanda varmı belli değil.kaçan balık büyük olsun yolu açık bizden uzak olsun.ytd

8.  Alıntı Originally Posted by rugankundura Yazıyı Oku
    Fiyat tespit raporu çıktı mı,?
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/655673

Sayfa 3/365 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •