Sayfa 308/366 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358 ... SonSon
Arama sonucu : 2921 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

1. 26 Nisan 2018 tarihli Hissedarlık Sözleşmesine uygun olarak, Enerjisa Enerji A.Ş.'nin %100 hissedarı olduğu Enerjisa Müşteri Çözümleri A.Ş., Eşarj Elektrikli Araçlar Şarj Sistemleri A.Ş.'nin (Eşarj) %14 oranındaki azınlık payını satın almıştır. İşlem sonrasında Enerjisa Müşteri Çözümleri A.Ş.'nin Eşarj'daki payı %80'den %94'e yükselmiştir. %14 oranında hisse 42,4 milyon TL karşılığında devralınmıştır.

Eşarj, 2020 yıl sonu itibarıyla 186 halka açık noktada 320 şarj soketi ile faaliyet gösteren, Türkiye'nin ilk ve en hızlı elektrikli araç istasyon ağı konumundadır . Enerjisa Enerji A.Ş. bu satın alma sonrasında e-mobilite alanında yenilikçi ve öncü konumunu güçlendirmeyi ve ulaşımın karbonsuzlaşmasına katkıda bulunacak çözümler sunmayı hedeflemektedir.

2. yüzde 14 ü 42,40 milyon tl. tamamı 302,85 milyon tl hemen hemen. yüzde 94 ü enjsanın oldu.

3. Panik Yok. Cıkışın orta bandına dokunduk.

https://www.tradingview.com/x/UwQd3ipo/
    ------------------------------------------------------------------------
    Al-Tut-Sat tavsiyesi değildir. Her koyun kendi bacağından asılır.

4. Hadi bakalım.. kırmızı bir gün olmasın diyelim..
    •Kapıdaki ayakkabılardan hangisinin senin olduğunu bilmek,sana uygun yatırım aracını bilme zeka seviyesidir•

5. şubat 10 da almıştım ilk 12 den. sonra al ver vs temettü aldım derken bugün hepsini verdim kendimce başka hisseye geçtim. kalanlara bol kazanç dilerim. yani çok yatayda gitti bezdirdi bekletti. gene kar ettim ama işte biraz ağır tahta. normalde bana kalırsa 17-18 olması lazımdı şimdiye. olursa da üzülmem başka kağıtlar şu 1-2 ayda bundan daha fazla gitti. temettücülerin gözbebeği kağıdımız eğer tekrar inerse alırım.

6.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    şubat 10 da almıştım ilk 12 den. sonra al ver vs temettü aldım derken bugün hepsini verdim kendimce başka hisseye geçtim. kalanlara bol kazanç dilerim. yani çok yatayda gitti bezdirdi bekletti. gene kar ettim ama işte biraz ağır tahta. normalde bana kalırsa 17-18 olması lazımdı şimdiye. olursa da üzülmem başka kağıtlar şu 1-2 ayda bundan daha fazla gitti. temettücülerin gözbebeği kağıdımız eğer tekrar inerse alırım.
    Herkesin derdi bi başka oluyor,
    nedense ky hangi tahtaya girse aldığı gitmiyor ama elinde olmuyan tahtaların hergün yüzde 3-4 gittiğini görünce ve elinde olanın gitmemesi haklı olarak morali bozuyor.
    Hayırlısı olsun, bahtınız açık olsun

Aynı sıkıntıları bende yaşıyorum hisse seçiminde bir türlü felek yüzümüzü güldürmedi.
    Şuan nakitteyim, ne alsam diye bakınırken yazınıza denk geldim.
    Bu tahtada yaklaşık 10 ay geçirmişsiniz, azçok huyunu suyunu öğrenmişsinizdir, tecrübenizden faydalanmak isterim.
    Eğer tekrar inerse alırım demişsiniz son cümlenizde, kafanızda ki rakam nedir.
    Bol kazançlar

16.96 Since 27 Aralık 2023

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Herkesin derdi bi başka oluyor,
    nedense ky hangi tahtaya girse aldığı gitmiyor ama elinde olmuyan tahtaların hergün yüzde 3-4 gittiğini görünce ve elinde olanın gitmemesi haklı olarak morali bozuyor.
    Hayırlısı olsun, bahtınız açık olsun

Aynı sıkıntıları bende yaşıyorum hisse seçiminde bir türlü felek yüzümüzü güldürmedi.
    Şuan nakitteyim, ne alsam diye bakınırken yazınıza denk geldim.
    Bu tahtada yaklaşık 10 ay geçirmişsiniz, azçok huyunu suyunu öğrenmişsinizdir, tecrübenizden faydalanmak isterim.
    Eğer tekrar inerse alırım demişsiniz son cümlenizde, kafanızda ki rakam nedir.
    Bol kazançlar
    selam. açıkcası sizi etkilemek istemem fakat son çeyrek iyi bilanço açıklar eldeki usd bile kar ı epey artır. ama tekrar alırmıyım kararsızım belki düşüş olursa hareketli ortalamalardan alırım. şu anda 5 tane kağıt var elimde tuttuğum. isimlerini yazmayayım etkilemek istemem. aefes,tskb vardı verdim .tavhl varyant muhabbetine tutmadım iyi halt ettim 27den 40 a gitti. oran olarak aefes mesela şunun 10 ayda verdiğini 1 ayda verdi birazda kısmet. ama seneye güzel temettü verir enjsa 18-20 falan olması lazım aslında. tek kağıt ya da 2-3 yerine 5-6 kağıt daha iyi oluyor. son 3 aydır bu şekildeyim. ama şu zamanın malda durma zamanı olduğunu düşünüyorum. ama temettü kağıdı topluyorsam bunu alırım. seneye iyi temettü verir.

8. Teşekkürler bilgiler için saolun

16.96 Since 27 Aralık 2023

Sayfa 308/366 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •