Sayfa 320/366 İlkİlk ... 220270310318319320321322330 ... SonSon
Arama sonucu : 2921 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bugün de yumurtaların çoğu kırmızı üç tanesi yeşil, bu yeşillerin içinde biri de bu oldu.
    Bir haftayı 13.80 - 14.20 bandında bitirdik, hakkaten hiç ekşın olmuy, tahta tam yatırımcı için traderlere göre değil
    Benim portföyde de 3 yeşil var 9 kırmızı, Enerjisa portföyüme güzel uyum sağlayan bir hisse oldu, iki ay önce portföyde itici güçtü, bu aralar durağan güç. İyi bir portföyde hisselerin birbiri ile ters korelasyona sahip olması lazım. Bende yazılım (4) ve sanayi (4) ağırlıklı, girişim sermayesi (1), yatırım ortaklığı (1) gyo (1) ve enerji (1) sektöründen hisselerin olduğu bir portföy var, özellikle sanayi ve yazılım hisseleri birbirinden baya farklı hareket ediyor bu da güzel oluyor portföy için

2. Bugün yumurtaların hepsi yeşil, bazıları koyu yeşil tabii bu açık yeşilde kaldı ama 14.20 üstü kapanış geçen haftada ki sıkıştığı banddan kurtulmak istiyor diye yorumlanabilir

16.96 Since 27 Aralık 2023

3. Bugün pörtföyün iyi yumurtalarından birisi oldu enjsa sabah yüksek eşleşti, kapanışta yine 18 basamak yukarıdan eşleşti, bugünün kırmızıları teknoloji ve sanayi sektöründe 2. çeyrekten sonra temelinin daha da güçleneceğini düşünüyorum. Belirli seviyelerin altına gelmedi ve yönünü yukarı çevirdi gibi ama kötü günlerinde fazla enjsa biriktirmedim, tahta hareketleri biraz enteresan işlem yaptığım diğer hisselere pek benzemiyor, o yüzden pozisyon arttırmaya çoğu zaman cesaret edemiyorum.

4. Bende tahtada yeni olduğum için, tahtanın sipekisinin huyunu suyunu bilmiyorum. Evet bunun biraz karın ağrısı var gibi, bugün sepetteki yumurtaların yarısından fazlası koyu yeşil, bi bu açık yeşil... endekise pek ayak uyduramıyor gibi, endekis çıkarken çok zorlanıyor çok baskı var tahtada. Patron mal mı satıyor acaba

5. Endekis bugün 2654 ü görerek son yüz yılın tarihi rekorunu yabtı.
    Sepetteki yumurtaların çoğu güzel kâr yazdı, bu hariç
    K@r cebe yakışır dedim ve akşam pazarı sepetimi boşalttım.
    Bu tahta ömür dörpüsü, sipekisine kolaylıklar dilerim.endekis çıkarken çıkamayan düşerken en önden koşar, tecrübeyle sabittir.

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Endekis bugün 2654 ü görerek son yüz yılın tarihi rekorunu yabtı.
    Sepetteki yumurtaların çoğu güzel kâr yazdı, bu hariç
    K@r cebe yakışır dedim ve akşam pazarı sepetimi boşalttım.
    Bu tahta ömür dörpüsü, sipekisine kolaylıklar dilerim.endekis çıkarken çıkamayan düşerken en önden koşar, tecrübeyle sabittir.
    Bütün yumurtaları kırıp omlet mi yaptınız, yoksa sadece bunu sahanda pişirip yediniz tam anlamadım.. ben kıyıda köşede biraz daha tutacağım belki civciv çıkar.

7. Bekleyebilirsen kuş bile çıkabilir

Ayın 15 inden sonra ameliyat olcam, doktor sitiresten uzak dur dedi, bende sepette ne kadar yumurta varsa kırdım, ya kırılırsa diye strese girmeyim diye
    Ama tekrar sepet yaparım hele şu sağlığıma bi kavuşayım. Nassa borsada fırsatlar hiç bitmiyor.

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bekleyebilirsen kuş bile çıkabilir

Ayın 15 inden sonra ameliyat olcam, doktor sitiresten uzak dur dedi, bende sepette ne kadar yumurta varsa kırdım, ya kırılırsa diye strese girmeyim diye
    Ama tekrar sepet yaparım hele şu sağlığıma bi kavuşayım. Nassa borsada fırsatlar hiç bitmiyor.
    Geçmiş olsun, sağlığınıza kavuşmanız dileğiyle.

Sayfa 320/366 İlkİlk ... 220270310318319320321322330 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •