Sayfa 343/366 İlkİlk ... 243293333341342343344345353 ... SonSon
Arama sonucu : 2925 madde; 2,737 - 2,744 arası.

Konu: ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

1. en kısa zamanda destek için geleceğim inşallah...

2. Halka arzdan beri duruyor, her temettü verdiğinde temettünün parasıyla ekleme yaparım.
    Allah bereketini versin.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

3. Enerjisa Enerji tarafından yapılması planlanan Ihlamur RES İDK toplantısı 31 Mart'ta yapılacak13/03/2023 06:26:45
    Enerjisa Enerji tarafından yapılması planlanan Ihlamur Rüzgâr Enerji Santrali İDK toplantısı 31 Mart'ta yapılacak.

Çevresel Etki Değerlendirmesi İzin ve Denetim Genel Müdürlüğünün internet sitesinde konu ile ilgili yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

"ÇANAKKALE ili YENICE ilçesi sınırları içerisinde ENERJİSA ENERJİ ÜRETİM A.Ş. tarafından yapılması planlanan Ihlamur Rüzgâr Enerji Santrali (18 Adet Türbin ? 104,4 MWm/ 54,4 MWe) projesi ile ilgili olarak hazırlanan ÇED Raporu, ÇED Yönetmeliği'nin 11. maddesi kapsamında Bakanlığımıza sunulmuş olup, inceleme değerlendirme süreci başlamıştır. Proje ile ilgili olarak 31/03/2023 tarihinde İDK toplantısı gerçekleştirilecektir. Bakanlığımıza sunulan ÇED Raporu https://eced-duyuru.csb.gov.tr/eced-...uyurular.xhtml adresinde yer almaktadır .

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    Foreks
    Metals Market
    Montel News
    Foreks Twitter

4. grafik acayip yerden döndü..çogunluk 32 33 arası maliyetli..tehlikesiz 33 geçiirse süper trent 35 de.. grafik atmaya çalıştım beceremedim..33,10 kadar yol serbest görünüyor..
    al sat tavsiyesi değildir.

5. meşhur basıcılar da bu gün alımdaydı..

6. 2,07 kar payı vade nisan ayı içinde ozamana kadar kaçtane 2 yaptırılar buna..al sat tavsiyesi değildir..

7. her yer direnç..ödlek orta boy filler var..1 kademe satış geldimi huraa ...korkutmak için bi 100 bin koy 10 kademe satıyorlar..kar dağıtımına kadar çok ekmek yer spekler bundan..

8. formasyon doğruysa bu kırılım ve onaydan sonra 52 hedef çıkıyor..demedi demeyin

Sayfa 343/366 İlkİlk ... 243293333341342343344345353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •