Sayfa 346/366 İlkİlk ... 246296336344345346347348356 ... SonSon
Arama sonucu : 2926 madde; 2,761 - 2,768 arası.

Konu: ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

1. İş ile deniz bir olmuş bize kaktırmış, şuna bak ya hergün düş yetmezmiş gibi bugün tüm tahtalar ve hatta endekis tepki yapsin sen yine düş
    Belliki tahta sahipsiz, bize sahip çıkacak acilen bi tahtaci bulmamız lazım

16.96 Since 27 Aralık 2023

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    İş ile deniz bir olmuş bize kaktırmış, şuna bak ya hergün düş yetmezmiş gibi bugün tüm tahtalar ve hatta endekis tepki yapsin sen yine düş
    Belliki tahta sahipsiz, bize sahip çıkacak acilen bi tahtaci bulmamız lazım

iş yatırım ve DENİZ yatırımı paravan olarak kullanıp ellerindeki malları küçük yatırımcıya yüklediler nereden alırsanız alın zarar muhakkak devamlıdır.önce maliyetim 31 tl idi alım yaparak 30,40 e düşürdüm.şimdi elimde 260 binliram kaldı 25 tlleri bekleyip son kurşunu atacam.ondan sonrada ekranı kapatıp bakmıyacam. şimdi buradan sesleniyorum satın O. çocukları satın ALLAHHSIZLAR SATIN SAPIK KOPEKLER, SATIN ULANNN........

3. Temettüleri her yıl hisseye dönüştürürüm.
    Halka arzdan beri bekliyorum

Kâr eden,temettü veren şirketlerden korkmam.
    Temettü 30 veya üstü verirse güzel olur.
    Her yıl temettü den sonra ne kadar yükselmiş araştırın.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

4. Enerjisa Enerji, 2. kez FTSE4Good Endeksi'ne girdi30/03/2023 11:03:21
    Etki odaklı sürdürülebilirliği stratejisinin merkezine koyan Türkiye’nin enerji dönüşümüne öncülük eden elektrik dağıtım, perakende satış ve müşteri çözümleri şirketi Enerjisa Enerji, insan hakları, iklim değişikliği ve yolsuzlukla mücadele politikaları dahil olmak üzere belirli çevresel, sosyal ve yönetişim (ESG) kriterlerini de karşılanması gereken FTSE4Good Endeksi'ne üst üste ikinci kez dahil olarak aynı zamanda enerji sektöründe derecelendirilen tek şirket olma başarısını elde etti.

Londra Borsası’na bağlı endeks sağlayıcı FTSE Russell’ın hazırladığı FTSE4Good endeks serisine dahil olmak için şirketlerin insan hakları, iklim değişikliği ve yolsuzlukla mücadele politikaları dahil olmak üzere belirli çevresel, sosyal ve yönetişim (ESG) kriterlerini de karşılaması gerekiyor. Şirketler, her yıl güncellenen kapsamlı ve şeffaf bir metodoloji kullanılarak değerlendiriliyor.

‘Herkes için daha iyi bir gelecek’ vizyonuyla sürdürülebilirliği odağına alarak faaliyetlerini yöneten lider dağıtım, perakende satış ve müşteri çözümleri şirketi Enerjisa Enerji, çevre, yönetim uygulamaları ve etik alanlarındaki operasyonlarıyla Londra Borsası bünyesindeki FTSE4Good Endeksi'ne üst üste 2'nci kez girmeye hak kazandı. FTSE4Good endeksinde bir önceki yıl 3.8 ESG notuna sahip olan Enerjisa Enerji, çevre, iklim değişikliğiyle mücadele, yönetim uygulamaları, çalışan hakları, etik ve sosyal konularda gösterdiği güçlü performans ile bu sene notunu 5 üzeriden 4’e yükseltme başarısını elde etti.“Enerjisa, ESG ve sürdürülebilirlik alanında bir lider olarak öne çıkıyor”

Enerjisa Enerji CEO’su Murat Pınar, konuyla ilgili olarak “Enerjisa Enerji, tüm faaliyetlerimizde olduğu gibi çevresel, sosyal ve yönetişim uygulamalarımızda da global trendleri takip ederek kendi standartlarımızı oluşturuyoruz.Sonrasında ise tüm şeffaflığımız ile şirketimizi bağımsız denetimlere açıyoruz. FTSE4Good Endeksi, şirketlerin bu alanlardaki çabalarını değerlendiren önemli bir endeks. Endekste notumuzu 4’e çıkarttık ve Enerjisa Enerji olarak sektörümüzün ESG ve sürdürülebilirlik alanında da lideri olduğumuzu kanıtladık.

Bugün dünyada yaşanan tüm zorluklara rağmen, ESG'ye odaklanmaya ve çevre ve gelecek nesiller üzerinde olumlu bir etki yaratmaya kararlıyız. Sürdürülebilirlik ayak izimizi geliştirmeye ve yol gösterici olmak için yeni standartlar belirlemeye devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    Foreks
    Metals Market
    Montel News
    Foreks Twitter

5.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    Enerjisa Enerji, 2. kez FTSE4Good Endeksi'ne girdi30/03/2023 11:03:21
    Etki odaklı sürdürülebilirliği stratejisinin merkezine koyan Türkiye’nin enerji dönüşümüne öncülük eden elektrik dağıtım, perakende satış ve müşteri çözümleri şirketi Enerjisa Enerji, insan hakları, iklim değişikliği ve yolsuzlukla mücadele politikaları dahil olmak üzere belirli çevresel, sosyal ve yönetişim (ESG) kriterlerini de karşılanması gereken FTSE4Good Endeksi'ne üst üste ikinci kez dahil olarak aynı zamanda enerji sektöründe derecelendirilen tek şirket olma başarısını elde etti.

Londra Borsası’na bağlı endeks sağlayıcı FTSE Russell’ın hazırladığı FTSE4Good endeks serisine dahil olmak için şirketlerin insan hakları, iklim değişikliği ve yolsuzlukla mücadele politikaları dahil olmak üzere belirli çevresel, sosyal ve yönetişim (ESG) kriterlerini de karşılaması gerekiyor. Şirketler, her yıl güncellenen kapsamlı ve şeffaf bir metodoloji kullanılarak değerlendiriliyor.

‘Herkes için daha iyi bir gelecek’ vizyonuyla sürdürülebilirliği odağına alarak faaliyetlerini yöneten lider dağıtım, perakende satış ve müşteri çözümleri şirketi Enerjisa Enerji, çevre, yönetim uygulamaları ve etik alanlarındaki operasyonlarıyla Londra Borsası bünyesindeki FTSE4Good Endeksi'ne üst üste 2'nci kez girmeye hak kazandı. FTSE4Good endeksinde bir önceki yıl 3.8 ESG notuna sahip olan Enerjisa Enerji, çevre, iklim değişikliğiyle mücadele, yönetim uygulamaları, çalışan hakları, etik ve sosyal konularda gösterdiği güçlü performans ile bu sene notunu 5 üzeriden 4’e yükseltme başarısını elde etti.“Enerjisa, ESG ve sürdürülebilirlik alanında bir lider olarak öne çıkıyorâ€

Enerjisa Enerji CEO’su Murat Pınar, konuyla ilgili olarak “Enerjisa Enerji, tüm faaliyetlerimizde olduğu gibi çevresel, sosyal ve yönetişim uygulamalarımızda da global trendleri takip ederek kendi standartlarımızı oluşturuyoruz.Sonrasında ise tüm şeffaflığımız ile şirketimizi bağımsız denetimlere açıyoruz. FTSE4Good Endeksi, şirketlerin bu alanlardaki çabalarını değerlendiren önemli bir endeks. Endekste notumuzu 4’e çıkarttık ve Enerjisa Enerji olarak sektörümüzün ESG ve sürdürülebilirlik alanında da lideri olduğumuzu kanıtladık.

Bugün dünyada yaşanan tüm zorluklara rağmen, ESG'ye odaklanmaya ve çevre ve gelecek nesiller üzerinde olumlu bir etki yaratmaya kararlıyız. Sürdürülebilirlik ayak izimizi geliştirmeye ve yol gösterici olmak için yeni standartlar belirlemeye devam edeceğiz†açıklamasında bulundu.

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    Foreks
    Metals Market
    Montel News
    Foreks Twitter
    bu yazılanlar doğru olsa şirket hisseleri devamlı düşmez. türkiyenin en batık şirketi görünümünde olmasa devamlı düşer mi kardeş!? küçük yatırımcıyı batıran bir batık şirket bu!

Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    bu yazılanlar doğru olsa şirket hisseleri devamlı düşmez. türkiyenin en batık şirketi görünümünde olmasa devamlı düşer mi kardeş!? küçük yatırımcıyı batıran bir batık şirket bu!
    bu açıklamadan nasıl bu şirketin BATIK hatta EN BATIK olduğunu çıkarttınız ?

açıklarmısınız ?
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

TEKNİK OLARAK

günlüklerde aşağıdan dönme çalışmaları gözlemleniyor..

28,50 ler üzerine çıkabilirse 32,5 lar ,inişte ise 25,35 hedef olabilir..

kağıt üzerinde 2,07 tl NET TEMETTÜ var..
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

8.  Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    bu açıklamadan nasıl bu şirketin BATIK hatta EN BATIK olduğunu çıkarttınız ?

açıklarmısınız ?

enerji şirketleri içinde borsada en kötü perfermansa sahip,borsa çıkarkende devamlı düşen, borsa inerken en önde düşen ve şirket sahiplerinin şirkete sahip çıkmadığı f/k sı 2,4 olmasına rağmen ilgi görmeyen sözde enerji şirketi enerjisa enerji. batık olmasa bu kadar olumsuzluğu birarada nasıl üzerinde bulundurur??

Sayfa 346/366 İlkİlk ... 246296336344345346347348356 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •