Sayfa 5/366 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 2921 madde; 33 - 40 arası.

Konu: ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    647
     Alıntı Originally Posted by Buko90 Yazıyı Oku
    Arzlar 5 Subatta mi girilecek? Belki o zamana kadar bir fiyat belirlerler? Boyle bir durumla ilk kez mi karsilasiliyor? Medicalparkta da fiyat araligi var, Enerjisa gibi. daha once boyle bir arz ornegi olmasi lazim. Yok mu tecrubeli bir kisi?
    Şubat 1 de başlayacak diyorlar ancak resmi bir açıklama yok. Ne açıklama ne reklam fosss...
    Bu tür halka arzlar iki fiyatlı olduğu zamanlar oluyor ancak hiç katılmadığım için nasıl olur hep yukarda da belirttiğim gibi düşünüyor ve soruyorum... Sanırım teklifler alınacak ağırlıklı ortalamadan herkese verilecek bende diyorum teklif verenler düşük versin 6.25 den. Ha şunu yapabilirler şayet ağırlıklı ortalamanın üzerinde verdiğiniz teklif olursa şu kadar bonus veririz diyebilirler mi yok demezler daha reklam bile yapmayan bir şirket var karşımızda maalesef.
    Yazdıklarımı ve/veya çizdiklerimi Sermaye Piyasası Kanunu (SPK) 101., 103., 104., 106., 107., 110. maddeleri kapsamında tavsiye niteliği taşımamaktadır. Dolayısıyla yazdıklarım ve/veya çizdiklerim, eklediklerim AL//TUT/SAT olarak değerlendirmeyin, burada verdiğim bilgiler yatırım tavsiyesi değildir.

2. fiyat aralığı garip bir durum fakat asıl fiyat istirarı olacak diyorlar görüştüğümde buroşürlerinde de yazıyor. ama nasıl ?

3. sonuçta 6 ay boyunca Sabancı grubunda olma garantisi var mış ..... .
    bir girip denemek lazım belkide ....

bilen biri garip sorulara cevap söylesin

Bazı arzlarda fiyat kesin olurken,bunun gibi bazı arzlarda ise fiyat aralığı veriliyor.neden acaba?
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Arkadaşlar benim bildiğim kadarıyla...siz talepte bulunduktan sonra,şahsınıza ne kadar hak ederseniz alırsınız...bazı arkadaşlar yazmış.düşük yazanlar alamaz mı,yüksek yazanlar mı alır....gibisinden...bence zaten başvuru yaparken bize hangi fiyattan almak istiyorsunuz diye sormazlar tahminim.kaç adet istiyorsun sadece onu sorarlar....oluşacak fiyata razı mısın ,değil misin gibisinden...Ha bu yazdıklarımdan çok emin değilim ama,babam ve ben 22 yıllık borsacıyız.ben katılmadım,ama babam halka arzlara çok katıldı,anlattığım gibi olduğu sanırsam..ha hiçbirinden de kazanmadı zaten...

2. husus .bununla birlikte son 3 arzı takip ettim.safkardan 2.12 den aldım 3.12 den çıktım.Allah bereket versin. Belki içinizde hatırlayan vardır TLMAN sayfasında bu hisse pahalı ve de kataküllili yazdım,katılmadım....bunun içinde olumlu yazılar rastlamadım.normalde katılmayı düşünmüştüm,televizyon reklamları etkiliyor.ama şu an düşünmüyorum...

...............................................
    Son düzenleme : batık; 26-01-2018 saat: 20:39.

Sayfa 5/366 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •