Sayfa 192/366 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292 ... SonSon
Arama sonucu : 2921 madde; 1,529 - 1,536 arası.

Konu: ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku

Ve ortalamaların kesişimini takiben ara direncini böyle bi günde zoom yaparak kırdı. Kırılımı onaylamak için aşağıda ince siyah mediana tekrar dokunmak isteyebilir... Muhtemel hedefe doğru ilerleyiş devam...

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...Sevgiler...Saygılar...

Sayın onelle çalışmalarınızı takip ediyorum.
    Hedef fiyatınız nedir acaba..

2.  Alıntı Originally Posted by gltkn Yazıyı Oku
    Sayın onelle çalışmalarınızı takip ediyorum.
    Hedef fiyatınız nedir acaba..
    Sn. gltkn , teşekkürler ... Kuvvetle muhtemel kısa vade ilk hedef en üst kalın siyah median olacaktır . Zamansallık dolayısıyla rakamlar değişiklik gösterecektir. 5.50-5.55 civarı diyebiliriz. Bu medianın tam bar kırılımı durumunda orta-uzun vade en yukarıda pitchfork pivotlarından çizilmiş pembe trigger çizgisine ulaşmak olacaktır. Yine zamansallıktan rakamlar değişkenlik göstecek. 5.50-6.00 arası dipten kurtuluşun son basamakları olacağından buralardan sancılı ve uğraşılı geçebilir. 6.00 nın üstünde rahatlayacağını ve pembe triggere çok daha hızlı ulaşacağını düşünüyorum..

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...Sevgiler...Saygılar... Bol kazançlar...

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

3.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    Sn. gltkn , teşekkürler ... Kuvvetle muhtemel kısa vade ilk hedef en üst kalın siyah median olacaktır . Zamansallık dolayısıyla rakamlar değişiklik gösterecektir. 5.50-5.55 civarı diyebiliriz. Bu medianın tam bar kırılımı durumunda orta-uzun vade en yukarıda pitchfork pivotlarından çizilmiş pembe trigger çizgisine ulaşmak olacaktır. Yine zamansallıktan rakamlar değişkenlik göstecek. 5.50-6.00 arası dipten kurtuluşun son basamakları olacağından buralardan sancılı ve uğraşılı geçebilir. 6.00 nın üstünde rahatlayacağını ve pembe triggere çok daha hızlı ulaşacağını düşünüyorum..

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...Sevgiler...Saygılar... Bol kazançlar...
    Yabancı da topluyor sanırım bu aralar, yabancı payında artış var. Geleceği güzel görünüyor. Takibe devam edicem.
    Emeğinize sağlık, teşekkürler.

4. 19 Aralık Çarşamba 16:18 SABANCI HOLD./MEHMET GÖÇMEN: ENERJİSA ÜRETİMDE 2019-20'DE HALKA ARZA HAZIR OLMAK İSTİYORUZ

5. 5,21 altı kapanış sıkıntı.

6. Pasta paylaşabilir misiniz

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku

Ve ortalamaların kesişimini takiben ara direncini böyle bi günde zoom yaparak kırdı. Kırılımı onaylamak için aşağıda ince siyah mediana tekrar dokunmak isteyebilir... Muhtemel hedefe doğru ilerleyiş devam...

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...Sevgiler...Saygılar...

" Kırılımı onaylamak için aşağıda ince siyah mediana tekrar dokunmak isteyebilir " demiştik....

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

8.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku

" Kırılımı onaylamak için aşağıda ince siyah mediana tekrar dokunmak isteyebilir " demiştik....
    ben bu grafiklerden anlamıyorum iyi anlayan biri anlatsın lütfen

Sayfa 192/366 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •