Sayfa 289/365 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339 ... SonSon
Arama sonucu : 2920 madde; 2,305 - 2,312 arası.

Konu: ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

1. çok güzel temettü hissesi verdiği kadarını düşüyor ayrıca bir daha düşüyor.

2. Nasıl da aldılar verdikleri temettüyü geri. Her fırsatta Türkiye'de temettü yatırımının ne kadar yalan dolan olduğu (istisnalar hariç) ortaya çıkıyor. %15 stopajı ittiriyorlar kafadan. Temettüden önceki gün satan birisi şu an çok daha aşağılardan alma fırsatı yakaladı. Temettü almak için hisseye girip elde tutmaya devam edenlerin de çok büyük kısmı bugün itibariyle eksiye düşmüştür diye tahmin ediyorum. Ben 11.20'den çıkmıştım ki erken çıkmışım, ona rağmen bugün 10.40'tan yerine koysaydım bir şey kaybetmemiş olacaktım. Bir de 12 lira üzerinden çıkış yapanları düşünün.

Yazdıklarım deli zırvası olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.
    Son düzenleme : çulsuzBorsacı; 12-04-2021 saat: 20:05.

3. Biriktirmeye devam.Aylik, firsat buldukca.
    Gunluk bakmayin temettuye.
    Saygilar

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    Biriktirmeye devam.Aylik, firsat buldukca.
    Saygilar

Günlük bakmasanız ne faydası var ?
    Dağıtmadan önce 12.00 den giren vatandaş mı karda ?
    Yoksa şu an 10.50 den alan mı ? Temettü yatırımında önemli olan lot miktarını artırmaktır.
    Velev ki Sabancı kağıdında iseniz bunu hiç bir önemi yok ya çarpılırsınız yada uzuuuunca bekletilirsiniz.
    Bir Froto Bir Toaso Bir İsyat değildir bu kağıt olamazda.
    Bu yüzden günlük düşünmesek te bu çapulçu çakal tahtacı bu moda sokuyor insanları.
    Temettü al üstüne %18 vergini öde onun üzerine senet 85 kademe düşsün yuhh derler böylesine.
    Sağlam temettü kağıtları temettü sonrası düşmez aksine yavrular sürüye katılacağı için yükselir alttan maliyetlendirmez yatırımcılara. Tabi bu Sabancı olunca bini bin fırıldak ortada.
    Asıl EON olmasaydı (yabancı ortak) Kesinlikle bu temettüyü de alamazdık ya oran düşerdi ya mevcut ekonomik dönem bahanesi ile dağıtmazlardı. Bu yüzden bu tahtaya temettü için girecek olan yeni arkadaşlar bin defa düşünün.
    2018 yılında arz da alsaydınız şu ana kadar tutsaydınız diğer temettü kağıtlarına göre ne kadar karda yada zarardasınız hesaplayın göreceksiniz ! Yani günlük değil uzunda baksak 2018 dede alsak boş diğer kağıtlara göre getirisi çok geride kalmış. Umarım huyunu değiştirir bizde beklediğimize değer bir getiri elde ederiz.
    Lakin can çıkar huy çıkmaz yada Köpek bo. yemekten vazgeçmezmiş diyerek razı geliriz.

5. 10,xx dedik ama yabancı hala satıyor.. Temettü ile cok ky dadandı.. Resim pek pozitif degil..
     Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    Temettü sonrası muhtemelen 10,xx seviyelerde konsolide olur, tabi bist cok sert bozmazsa

LYA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    LYA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. lan içine ettiniz ayılar.

7. şunun yüzde 10 nunu daha halka arz mı etseler? belki tavan tavan gider

8.  Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    Biriktirmeye devam.Aylik, firsat buldukca.
    Saygilar

İnşallah şöyle 10 un altına kalıcı olurda oralardan mal yaptırır.. Enerji firmalarına soğuk bakarım ama bu çocuk okuyacak gibi
    OMAHALI

Sayfa 289/365 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •