Special Days Image
Sayfa 251/365 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351 ... SonSon
Arama sonucu : 2920 madde; 2,001 - 2,008 arası.

Konu: ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    Bu hissede hiç heyacan yok. Yabancılar satıyorlar herhalde.
    Heyecan yok belki haklisin ama heyecan arayanin da burada işi olmaz zaten , burasi evladiyelik hocam duzenli temettunu alirsin ayrica gelecek burada , sehir vapur hatlari elektrikliye donusumu basladi ,yerli oto full tamamen elektrikli uretim elektrik enerjisi yonunde turkiye aslinda altyapi olarak cok saglam bir ulke gerekli kaynaklar kullanildiginda ciddi yol alinip enerjide turkiyenin disa bagimliligi azaltilip cari acikta ulke rahatlatilabilir , bunun icin de buraya ciddi yatirim yapilacak ve sektorun buyumesinin onu acilacaktir , enerjisa su an sektorde ana oyun kurucu konumuna gelmistir kural koyucu fiyat belirleyici , bu sirket buyumeye cok acik bir sirkettir takipte kalin bu rakamlar hicbisey degil bir an da uzayip gidebilir noluyoruz dersiniz dedigim gibi atak yapmaya cok musait bir sektor bol kazanclar herkese...

2. Yerini hak etmeyen vasıfsız firmaların yanında hakkettiği yeri (henüz) bulamamış nadir iyi firmalardan..

Esen kalın

3.  Alıntı Originally Posted by Barkley Yazıyı Oku
    Heyecan yok belki haklisin ama heyecan arayanin da burada işi olmaz zaten , burasi evladiyelik hocam duzenli temettunu alirsin ayrica gelecek burada , sehir vapur hatlari elektrikliye donusumu basladi ,yerli oto full tamamen elektrikli uretim elektrik enerjisi yonunde turkiye aslinda altyapi olarak cok saglam bir ulke gerekli kaynaklar kullanildiginda ciddi yol alinip enerjide turkiyenin disa bagimliligi azaltilip cari acikta ulke rahatlatilabilir , bunun icin de buraya ciddi yatirim yapilacak ve sektorun buyumesinin onu acilacaktir , enerjisa su an sektorde ana oyun kurucu konumuna gelmistir kural koyucu fiyat belirleyici , bu sirket buyumeye cok acik bir sirkettir takipte kalin bu rakamlar hicbisey degil bir an da uzayip gidebilir noluyoruz dersiniz dedigim gibi atak yapmaya cok musait bir sektor bol kazanclar herkese...
    Siz Enerjisa anın iş modelini yanlış anlamışsınız. Enerjisa bir dağıtım şirketi, elektrik fiyatını devlet belirler, Enerjisa dağıtım yaptığı bölgelerde elektriği evlere ulaştırır. Yaptığı yatırım karşılığı devletten reel getiri elde eder. Elektrikli oto, vapur vs. toplam elektrik tüketimi kaç yılda ne kadar arttırır, bunun Enerjisa ya etkisi ne olur? 2-3 senede şirket bilançosunu etkileyecek olaylar değil bunlar...

5. 8.34 den atladık bakalım..enerjilerde,bir hareket başladı..

6. #ENJSA

29.06 Kapanış 8,32 TL

Bugün (30.06) saatlik grafikte

8,32 ve 8,36 Fibo direnci

8,30 ve 8,38 kanal içi hareketi görünüyor.

8,38 kırarsa günlük hedefi olan 8,60 yolculuğu başlar. https://t.co/655ubhBCI9

7. Nokta atışı.,..

Sayfa 251/365 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •