Sayfa 178/365 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278 ... SonSon
Arama sonucu : 2920 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

1. Hissedeyim bilanço bekliyorum enerji sektöründe çalıştığım için durumu yanlış yorumlayan arkadaşları aydınlatmak istedim

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by stron Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu hisse halka arz edildiğinde yüksek iskontolu yabancıya hisse verildi ve 6 ay satış yapmamaları şartı vardı diye biliyorum. Yabancı hisseyi aldığında dolar 3,50 TL civarındaydı verilen temettüyüde sayarsak adamlar zararda satıp çıkmak istiyor olabilirler hisse likit olmadığından yavaş yavaş malı veriyor olabilirler. YTD.
    ...

Hissenin arz fiyatı 6.25 ve 25 kuruş temettü verdi...

Dolar o ara 3.8o civarında idi...

Ayrıca o zamandan bu zamana dolar olaraktan baktığımızda bir çok hisse çok geride kalır...o zaman yabancının büsbütün cikmasi gerekirdi bissttten ...

3.  Alıntı Originally Posted by tedaş Yazıyı Oku
    Hissedeyim bilanço bekliyorum enerji sektöründe çalıştığım için durumu yanlış yorumlayan arkadaşları aydınlatmak istedim

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne zaman yayınlanır hocam bilanço. Hisse arzindan sonra 7 TL den almaya başladım her düşüşte aldım. Tek guvencem kısa zaman sonra üretim santrallerini de halka arz etmek istemeleri nedeniyle enjsa da yolmazlar bizi diye düşündüm. Ama ne tüy kaldı ne kıl.

4. Yine mi düştü bu 😐

5. 143 M TL ceza yedi ENJSA iştirakleri, hay ben senin...

6.  Alıntı Originally Posted by eraybey Yazıyı Oku
    143 M TL ceza yedi ENJSA iştirakleri, hay ben senin...
    Düzelirrr. Sıkıntı çıkmaz Videoyu izleyin.

https://videonuz.ensonhaber.com/izle...ledigini-yapar
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir, yatırım tavsiyesi değildir.
    #paraseninkararsenin

7.  Alıntı Originally Posted by itici Yazıyı Oku
    Ne zaman yayınlanır hocam bilanço. Hisse arzindan sonra 7 TL den almaya başladım her düşüşte aldım. Tek guvencem kısa zaman sonra üretim santrallerini de halka arz etmek istemeleri nedeniyle enjsa da yolmazlar bizi diye düşündüm. Ama ne tüy kaldı ne kıl.
    bilanço ayın 14 dünde gelecek

Sayfa 178/365 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •