Sayfa 321/366 İlkİlk ... 221271311319320321322323331 ... SonSon
Arama sonucu : 2921 madde; 2,561 - 2,568 arası.

Konu: ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun, sağlığınıza kavuşmanız dileğiyle.
    Teşekkür ederim dostum. Allah ne muradın varsa versin

16.96 Since 27 Aralık 2023

2. Enerjisa ya girdikte herkesi uzen bir hisse sanirim bu . Hedef 23,80 (*yil sonu) benim gibi sabirsiz biri 15 i gorurse cok iyi. Hisseyi persembe 14,29 dan aldim geri kalan jetonlarimi 13,60 /13,80 arasinda atmayi dusunuyorum.

Sizin hedefleriniz nedir arkadaslar

SM-M307FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. 13,60/13,80 en iyi alis yeri gibi duruyor kendi acimdan genisbantta 13,60 /14,00

4. Bugun 13,80 / 14,00 bolgesinde bir daldi cikti.

O bolgeden maliyetlendim. Hatta en dipten 1000 lot aldim. 765 lotu kim aldi

Guluyorum egleniyorumda 13 civari 3 ay beni tutsalar ,arabeske baglarim

5. Bazıları borsada şanslı tarafta olur, teknik temel ve borsanın b sini bile bilmeden alıp satarken kâr edebilir.
    Bazıları da çalışır çabalar teknik temel bilimum ne kadar argüman varsa yalayıp yutar, borsanın kitabını yazar ama kâr edemeyebilür. hep derim bu işler birazda nasip kısmet işi
    Geleceğin neler getirip neler götüreceğini bilmek imkansız.
    Borsadan teknikten temelden pek anlamasamda 14.20 altı kapanış hoş olmadı.

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Endekis bugün 2654 ü görerek son yüz yılın tarihi rekorunu yabtı.
    Sepetteki yumurtaların çoğu güzel kâr yazdı, bu hariç
    K@r cebe yakışır dedim ve akşam pazarı sepetimi boşalttım.
    Bu tahta ömür dörpüsü, sipekisine kolaylıklar dilerim.endekis çıkarken çıkamayan düşerken en önden koşar, tecrübeyle sabittir.
    Geçen hafta endekis rekor kırdığı gün sepetimi boşaltmıştım, şimdi dönüp baktığımda çok doğru bir karar almışım diyorum.
    Tekrar sepet yapmak için aceleye gerek olmadığını düşünüyorum, yurtdışı global piyasalar çakılıyor resmen, rüzgar bir anda lodos estiriyor.
    Sepet yaparken endekisteki düşüşe direnen hisseleri ayıklamak lazım, güçlü duruş sergileyen hisseler orta ve uzun vadede her zaman umut vadediyor oluşu hisse seçiminde bir seçenek oluşturuyor.
    Herkesin stratejisi vadesi ve nakit durumu farklıdır o yüzden kimseyi dinlemeden kendinize en uygun kriterleri belirleyebilirseniz bu arenada sağ kalmayı başarırsınız.
    Tek hisse her zaman daha risklidir, o yüzden sepet seçimi önemli, borsanın düşüp çıkması çokta önemli değil

7. Dun ilk defa maliyetime geldi. Bugun bakalim kar yazacak mi ? Yoksa nisan sonu mayis ayi arasi gibi 13,70 /14,40 bandinda zikzak mi cizecek

8. #ENJSA yabanci para pozisyonunu agresif arttirmis. Burdan kar yazacaktir diye dusunuyorum. #kchol den bile fazla yabanci para pozisyonu. Kaynak : @zeynepxaktas twitter

Sayfa 321/366 İlkİlk ... 221271311319320321322323331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •