Sayfa 322/366 İlkİlk ... 222272312320321322323324332 ... SonSon
Arama sonucu : 2921 madde; 2,569 - 2,576 arası.

Konu: ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

1. 14,32/14,33 e hizli cikinca 5000 lotu sigorta olarak ordan verdim. 14,04 /14,13 araligina maliyet dusurmek icin 5000 lot alis yazdim.

Ciksa da dusswde sevinirim

SM-M307FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Islemler gerceklesti maliyet 14,11 e dustu

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Geçen hafta endekis rekor kırdığı gün sepetimi boşaltmıştım, şimdi dönüp baktığımda çok doğru bir karar almışım diyorum.
    Tekrar sepet yapmak için aceleye gerek olmadığını düşünüyorum, yurtdışı global piyasalar çakılıyor resmen, rüzgar bir anda lodos estiriyor.
    Sepet yaparken endekisteki düşüşe direnen hisseleri ayıklamak lazım, güçlü duruş sergileyen hisseler orta ve uzun vadede her zaman umut vadediyor oluşu hisse seçiminde bir seçenek oluşturuyor.
    Herkesin stratejisi vadesi ve nakit durumu farklıdır o yüzden kimseyi dinlemeden kendinize en uygun kriterleri belirleyebilirseniz bu arenada sağ kalmayı başarırsınız.
    Tek hisse her zaman daha risklidir, o yüzden sepet seçimi önemli, borsanın düşüp çıkması çokta önemli değil
    Sepet yatırımcısı alsat yapamayan ve iyi bir trader olamayanlar için biçilmiş kaftan
    Burda sadece dikkat edilmesi gereken şey sepet yaparken acele etmemek.
    Biliyorum sepet için sabırsızlanıyorsunuz ama borsanın altın kuralı sabırdır.

16.96 Since 27 Aralık 2023

4. Sanirim bu hissede ne trader ne yatirimci var. Bazen sadece robotlara karsiymisim gibi geliyor . Sabah asagiya alislarimi tekrar yazdim. Nasibimizi bekliyoruz

5. Alis yazinca malin ucuz oldugu aklina geldi Palanin . 7/ 8 kademe yukari cekti hisse fiyatini

6. Bugün ereğli alarak sepetimin ilk yumurtasını yaptım, hisse teknik olarak hergün düşüyor olsada biyerden döner heralde
    Bunda alım seviyemi 11-12 seviyeleri olur diye tahmin etmiştim ama oldukça sağlam durdu, heralde bunu da haftaya sepete koyarım diye düşünüyorum, bakalım

7. Sepet yaparken acele etmemek lazım diyoruz ama ky olduğumuz için bu kurala uyamıyoruz sanırım, cuma günü sepete koyduğumuz ereğli bugün yüzde 4 düştü. Bekleseymişiz bugün yüzde 4 daha kâr lı alıcakmışız.
    neyse sonuçta alsat yada trader değiliz, sepet yapıyoruz.
    Bugün sepetime 2.hissem olarak bim i ekledim.

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Sepet yaparken acele etmemek lazım diyoruz ama ky olduğumuz için bu kurala uyamıyoruz sanırım, cuma günü sepete koyduğumuz ereğli bugün yüzde 4 düştü. Bekleseymişiz bugün yüzde 4 daha kâr lı alıcakmışız.
    neyse sonuçta alsat yada trader değiliz, sepet yapıyoruz.
    Bugün sepetime 2.hissem olarak bim i ekledim.
    Sayın bozkurt portföy oluşturma prensibinizi ve yatırım mantığınızı beğeniyorum. Sadece seçtiğiniz şirketler biraz fazla büyük şirketler ve biraz odakta olmaları beni uzaklaştırıyor. Benim portföyde çok fazla büyük şirket yok. Ben temelde teknoloji ve sanayi sektöründe büyüme potansilyeli yüksek, temel olarak sağlam ama küçük sirketleri daha çok tercih ediyorum. Hiç bir zaman banka hissesi almadım mesela. Aldıysam da bekleyemedim şu an güncel portföyüm (ınveo, escom, tuclk, cusan, sarky, link, edata, yksln, enjsa, birde ardyz) den oluşuyor. 4 teknoloji 4 sanayi (demirçelik, bakır, alüminyum) 1 enerji ve 1 girişim sermayesi var.

Sizin belirli bir büyüklüğün altındaki sriketlerin hisseleri almama gibi bir prensibiniz var mı? Portföy oluştururken nasıl bir karar süreci yaşıyorsunuz? Sektör ve hisse seçimi neye göre şekilleniyor? Zaman bulduğunuzda anlatırsanız sevinirim. Maksat bilgi paylaşımı olsun

Sayfa 322/366 İlkİlk ... 222272312320321322323324332 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •