Sayfa 276/366 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326 ... SonSon
Arama sonucu : 2921 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

1. Bakın tekrar söylüyorum Sabancı grubundan uzak durun.
    Hem borsada hem gerçek hayatta çok ciddiyim.
    Bunlar Türkiye nin sırtındaki kenedir. Marketinden Avm sine Akbankına kuruşunuz bunlara nasip olmasın.
    Bunlara en büyük ceza budur.

Madem hissenle ilgilenmeyeceksin niye halk arz edersin ki? Sakıp ağanın kemiklerini sızlatıyorlar.

3. Dün çıkmıştım kağıttan. 11.5 liraya gelirse belki tekrar girerim diyordum. Adamlar bir günde oranın bile altına getirdiler (anlık fiyat 11.30). Bu kadarını beklemiyordum açıkçası ama elim almaya gitmiyor tahtadaki hareketleri ve rezilliği görünce. Böylece bazı arkadaşların belirttiği gibi sabancı kağıtlarıyla tanışmış olduk. İtibar hiç önemli değil bu kişilerin gözünde zannedersem.

Yazdıklarım deli zırvası olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.

4.  Alıntı Originally Posted by çulsuzBorsacı Yazıyı Oku
    Dün çıkmıştım kağıttan. 11.5 liraya gelirse belki tekrar girerim diyordum. Adamlar bir günde oranın bile altına getirdiler (anlık fiyat 11.30). Bu kadarını beklemiyordum açıkçası ama elim almaya gitmiyor tahtadaki hareketleri ve rezilliği görünce. Böylece bazı arkadaşların belirttiği gibi sabancı kağıtlarıyla tanışmış olduk. İtibar hiç önemli değil bu kişilerin gözünde zannedersem.

Yazdıklarım deli zırvası olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.
    bende dün verip sonra geri aldım çok düştü çıkar diye

5. Dün bilanço silkelemesi ile bir grup malı topladı .karamlıkta 7-8 kademe de aldılar.
    Ancak ne olduysa bugün işler değişti ve tahmin ediyorum başka bir grup (patron tarafı olabilir) dünden güç alan ve gelen acılara her kademeden mal verdi..kaldırıp kaldırıp mal boşalttı..
    Kulislerde (Epdk nın elektrik dağıtım şirketlerine ceza kestiği hakkında )kötü bir haber dolaşıyor.bugünkü satışın nedeninin bu fısıltı olduğunu tahmin ediyorum.
    Haber doğru ise cuma akşamı gönderirler..
    Ytd

6. Şimdi ben bunlara hakaret edince ne oluyor. Sadece rahatlıyorum. Onun bunun çocukları 13.98 den 3 günde 11.30 a düşürmek nedir.
    Battınız mı.
    1 milyar kar açıklamış sınız.
    Küçük yatırımcının elinden hisse toplamak için dötünüzü bile vereceksiniz.
    Sabancının gayri meşru çocukları.

7. uzun vadeli yatirim hk.

degerli canlar slm.ozellikle cukurovali kardesim.bu sozlerim sana;acizane seni takip ettim ve cok uzuldum.sanirim ufakta olsa zarardasin.ama kafani yorma.bu resme anlik baktigin icin.eger al sat degil uzun vade bakarsan hic umursamaz,guler gecersin.hatta saglam sirketse dusmesi isine gelir inan.daha cok eklemek icin.canini sıkma tansiyonunu firlatma.hayat inan bana rahat yasamaktir.psikolojini bozma.he illada cem kardes bunaldim diyosan zararin ciktimi sat hemen ayril.bi dahada bulasma kardes.daha 3 yillik kagit.duser cikar illaki fiyatlanir.bak 7 liraydi nereye geldi?kimbilir neler olur.sakin ol kardeslik moralini bozma.fikir yine senin,dusunce yine senindir.hareketde oyle.sabir agacinin meyvesi inan com tatli olur.ama hangi sirketin ortagi olacagina sen karar verirsin.Takdirin.selametle

8. İlk etapta 1.5 dolara (güncel kurla 10.80 TL) kadar sarkabilir gibi gözüküyor. O civarlarda dengeleme yaşanabilir. Yok oralarda da tutunamazsa 1.35 doların gündeme gelme ihtimali var.

Sayfa 276/366 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •