Sayfa 277/366 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327 ... SonSon
Arama sonucu : 2921 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

1. Bez getirin cafere. Yukarıdaki mesajı attığımda 11.30 civarlarında dolanıyordu. Yarım saate kalmadan devre kesti. Anlık fiyat 10.99.

2.  Alıntı Originally Posted by selimiyelicem Yazıyı Oku
    degerli canlar slm.ozellikle cukurovali kardesim.bu sozlerim sana;acizane seni takip ettim ve cok uzuldum.sanirim ufakta olsa zarardasin.ama kafani yorma.bu resme anlik baktigin icin.eger al sat degil uzun vade bakarsan hic umursamaz,guler gecersin.hatta saglam sirketse dusmesi isine gelir inan.daha cok eklemek icin.canini sıkma tansiyonunu firlatma.hayat inan bana rahat yasamaktir.psikolojini bozma.he illada cem kardes bunaldim diyosan zararin ciktimi sat hemen ayril.bi dahada bulasma kardes.daha 3 yillik kagit.duser cikar illaki fiyatlanir.bak 7 liraydi nereye geldi?kimbilir neler olur.sakin ol kardeslik moralini bozma.fikir yine senin,dusunce yine senindir.hareketde oyle.sabir agacinin meyvesi inan com tatli olur.ama hangi sirketin ortagi olacagina sen karar verirsin.Takdirin.selametle
    Teşekkür ederim Cem Bey. Aslında çok sakin biriyim. Ama bu çakalların kontrolü ve bilgisi dahilinde yapılan işler olduğuna eminim. 13.50 maliyet var. İyi şirket diye yatırdık. Bari ağır ağır düş. 3 günde yüzde 20 düşülür mü mantık dışı. Artı kar etmişsin. Nasipten öteye olmaz. Ekranı kapatıp bekleyeceğim.
    Sükuneti korumaya çalışarak.

3. Abi iyi ki sükuneti korumussun, alır almaz yüzde 20 eksi yazmış Allah sabır versin kardeş, ama iyi şirket 5 lira altında bile alimim vardı tekrar alımlara başlamayı düşünüyorum yavaş yavaş..

4. Temettü dagitma prensibini benimsemis gıda kadar elzem elektrik üreticisi dağıtıcısı bir firmadaysanız fazla korkmayın. Derdi 1 koyayim 1 haftada 3 alayim olana acımam.
    Bir önceki çeyreğe göre borcu %10 azalmış 1 milyar küsürlük yatirim yapmiş kriz ortamında bile gecen seneki kadar kazanc aciklamiş ayriyeten temettü verecegini bildirmiş... Satan satsın alan elbette çıkar.Uzun vadede potansiyelini çok yüksek gördüğüm bir kağıt.... Ben en az 10000 adet portföyüme koyacagim. Hemen hemen her sene 9 bin tl temettü geliri garanti gibi.... Gücü olupda böyle temettü veren 5 farklı senet biriktiren yıllik 50 bin civari ödeme alır... Ben uzun vadeciyim ve kağıtlarımı bu şekilde seçip topluyorum.
    Borsada sabreden kazanır.
    Kazanciniz bol olsun Arkadaşlar.

Yatırım tavsiyesi degildir.

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

5.  Alıntı Originally Posted by çulsuzBorsacı Yazıyı Oku

İlk etapta 1.5 dolara (güncel kurla 10.80 TL) kadar sarkabilir gibi gözüküyor. O civarlarda dengeleme yaşanabilir. Yok oralarda da tutunamazsa 1.35 doların gündeme gelme ihtimali var.

Yazdıklarım deli zırvası olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.
    8 haftada yapılan yükseliş 2 günde verilince insanın sınırı ister istemez bozuluyor.....

6. Cafer çok düştüm diye herhalde direndi bugün. Ne yaptı etti dolar yükselmesine rağmen 1.5 doların üzerinde kapadı haftayı. Dolar bazlı bu destek önemli olabilir. 11'in altına gelince elim al tuşuna doğru gider gibi oldu ama cafer'in sağı solu belli olmaz dedim vazgeçtim. Haftaya ne yapacak bakalım cafer

7. Yatırım tavsiyesi değildir,lakin bunu s.ke s.ke yukarı götürecek spek bozuntusu........başka çaresi yok.Milyar kârı olan şirket bu kadar düşük seviyede kalamaz, bırakmazlar.........

8. 14lerden 10 kusurlere 2 gunde duşmus şirket ama bugun bistin rekor yukselişine uymadı.. Yukardan alanları dokmedikçe biraz zor gider gibi...katırSA

LYA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 277/366 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •