Sayfa 240/365 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340 ... SonSon
Arama sonucu : 2920 madde; 1,913 - 1,920 arası.

Konu: ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

1. dayanamadım 1000 lot aldım hadi bakalım

2. Düzenli temettü veren ancak şu virüs ten etkilenmeyecek senet ararken ,prim yapmamış bunu gördüm daldım bende.Gıdalar ,bilişim ilaç vs.hepsi uçtu ,oysaki herkes evinde ve elektrik sarfiyatları artacak kimse bunu dikkate almadı .

3. Elektrik fiyatlari bu sene artmayacak diye biliyorum ve evde kullanilim artsa dahi sanayi de azalacagindan dolayi nötr. Daha geçen ay bu hisseyi 8,60 lardan alip satiyorduk gelinen nokta hayret verici , endeksten negatif ayrişti parasutsuz iniyor bilmedigimiz birseyi fiyatliyor olmali, pazartesi yada en gec sali cikisa baslamali artik , cok ucuzladi ayrica şarj istasyonlari beklentisi olan nadir hisselerden

4. Bilinmeyen birşey yok sadece diğer hisseler kadar düşmediği için saldılar,ancak bu salınacak hisse değil bence.
    Dediğiniz gibi daha sırada elektrikli oto muhabbeti var.Petrol istasyonu kuramadık ama şarj istasyonu ortağı olacağız nihayet,Gelsin temettüler.

5. İyidir enerjisa iyidir. 2 yıl sonra vay bee dersiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Selamlar arkadaşlar.
    Enerjisa için temettü detayları:
    http://www.borsanalist.com/enerjisa-...hi-ve-miktari/

Herkese sağlıklı günler ve bol kazançlar.
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

7. 01.04.2020 temettü tarihi gözüküyor, ne dersiniz haftaya çarşamba temettü günü Tavhl hibi tavanla kapatır mı??? 😂

8. Temmettü ayagına guzel mal veriyorlar, yoksa bu piyasada kime böyle mal satabilirler..

Sayfa 240/365 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •