Sayfa 154/366 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254 ... SonSon
Arama sonucu : 2921 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

para girişi

para çıkışı

ENJSA baştan itibaren takas (teb 3. sıradan 2. sıraya yükselmiş)

3.  Alıntı Originally Posted by glbal Yazıyı Oku
    500 milyon tl yeniden değerleme artışını nerede görüyorsunuz ben bilanço incelemesinde göremedim teşekkürler
    Ben de göremedim!

4. Arkadaşlar dönem karına değerleme yapılmaz.arazi ve arsalar binalar makina ve teçhizatlar demirbaşlar gibi sabit kıymetlere değerleme yapılır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by sekko Yazıyı Oku
    Arkadaşlar dönem karına değerleme yapılmaz.arazi ve arsalar binalar makina ve teçhizatlar demirbaşlar gibi sabit kıymetlere değerleme yapılır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Orada belki Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımlardan kaynaklı bir değerleme den bahsetmiş olabilir ama ben bilançoda onu da göremedim...

6.  Alıntı Originally Posted by abakus Yazıyı Oku
    enerjisa nin gercek kari bu degil 988 milyon degil kagida son ceyregindeki bilancoda 500 milyon tl yeniden degerlendirme yapmislar bilginize ytd

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    kardeşim yalan yanlış bilgilerle milletin kanına girme yok öle bişey faaliyet raporunda dipnotlarda vs ispatla da
    öğrenelim

7.  Alıntı Originally Posted by cervantes Yazıyı Oku
    enerjisa sifir kilometre senet bölünür bölünür gider , ama alım yeri onemli..bireysel emeklilige her ay para yatiracagima bundan her ay 200tl lik alir kumbaraya atarim hem kendim hem cocugum icin.
    Dediginiz şey en mantıklı yatırım tipi.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım tavsiyesi verecek kadar bilgim yok. Yazdıklarımdan yola çıkarak kesinlikle yatırım yapmayınız.

8. sayin glabal kardes benim verdidigim bilgiak yatirimdan aldim verdigimiz bilgi sonuna kadar dogru bir kere ile mahsus 500 milyon yeniden degerlendirme yapmislar elimizdeki 200 binlot malida aldigimiz fiyata verdik bilginize burda yatirimciyi aldatma var her sey kanunide gozukse 2015 2016 ve 2017 9aylik bilancolarini kapta bakin inceleyin tabiki bilanco bakmayi biliyorsan her seyi goreceksiniz yarin obur gun dediklerimin dogru oldugunu goreceksiniz ytd

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 154/366 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •