Sayfa 326/365 İlkİlk ... 226276316324325326327328336 ... SonSon
Arama sonucu : 2920 madde; 2,601 - 2,608 arası.

Konu: ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

1. yuhh bu ne düşüş
    adamlar 14 milyon kişiye elektrik sağlıyor, güneş enerjisi sistemi, eşarj istasyonları kuruyor ama kağıt kağnı gibi, Sakıp Ağa olsa hepinizi ipe dizerdi.

2. Çok sessiz kalmış buralar

3. Eskiden buraları dutluktu, şimdi kimse kalmadı

16.96 Since 27 Aralık 2023

4. Taktacı ilk defa tavan yabcak heralde

16.96 Since 27 Aralık 2023

5. Arkadaşlar merhaba, bir şey danışmak istiyorum. Şimdi elektrik şirketleri üretim ve dağıtım diye ayrıldı, bunu biliyoruz. Enjsa dağıtım kısmında bunu da biliyoruz. Fakat eşarj istasyon yatırımları ve faaliyet raporundaki santraller ne anlama geliyor. Enjsa elektrik satmış olmuyor mu şimdi? Benim kafam bu yüzden biraz karıştı açıkçası, yardımcı olabilecek varsa memnun olurum.

6. Enerjisa ve Enercon'dan 1,2 milyar dolarlık yatırım

Enerjisa Üretim 1.000 megavatlık rüzgar enerji santrallerinin (RES) yatırım ve işletmesini üstlenmek üzere Almanya merkezli Enercon Global GmbH ve Enercon Rüzgar Enerji Santrali Kurulum Hizmetleri Ltd. Şti. ile sözleşme imzaladı.
    Enerjisa Üretim YEKA-2 ihalesi kapsamında 1.000 megavatlık rüzgar enerji santrallerinin yatırım ve işletmesini üstlenmek üzere Almanya merkezli Enercon Global GmbH ve Enercon Rüzgar Enerji Santrali Kurulum Hizmetleri Ltd. Şti. ile sözleşme imzaladı.

Sözleşme kapsamında 1000 megavatlık kapasiteli RES’ler 1,2 milyar dolar yatırım ile hayata geçirilecek.

Yatırımlar 2026 yılı ilk çeyreğine kadar kademeli olarak tamamlanacak. Anlaşma 500 megavatlık Çanakkale ve Aydın Bölgesi Rüzgar Enerjisi Yenilenebilir Enerji Kaynak Alanı 2 (YEKA-2) ile 500 megavatlık Muğla ve Balıkesir Bölgesi Rüzgar Enerjisi YEKA-2 projesini kapsıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by slamdunk393 Yazıyı Oku
    Enerjisa ve Enercon'dan 1,2 milyar dolarlık yatırım

Enerjisa Üretim 1.000 megavatlık rüzgar enerji santrallerinin (RES) yatırım ve işletmesini üstlenmek üzere Almanya merkezli Enercon Global GmbH ve Enercon Rüzgar Enerji Santrali Kurulum Hizmetleri Ltd. Şti. ile sözleşme imzaladı.
    Enerjisa Üretim YEKA-2 ihalesi kapsamında 1.000 megavatlık rüzgar enerji santrallerinin yatırım ve işletmesini üstlenmek üzere Almanya merkezli Enercon Global GmbH ve Enercon Rüzgar Enerji Santrali Kurulum Hizmetleri Ltd. Şti. ile sözleşme imzaladı.

Sözleşme kapsamında 1000 megavatlık kapasiteli RES’ler 1,2 milyar dolar yatırım ile hayata geçirilecek.

Yatırımlar 2026 yılı ilk çeyreğine kadar kademeli olarak tamamlanacak. Anlaşma 500 megavatlık Çanakkale ve Aydın Bölgesi Rüzgar Enerjisi Yenilenebilir Enerji Kaynak Alanı 2 (YEKA-2) ile 500 megavatlık Muğla ve Balıkesir Bölgesi Rüzgar Enerjisi YEKA-2 projesini kapsıyor.
    Bunlar borsaya kote şirketle ilgisi olmayan haberler (SAHOL ile ilgisi var). Borsadaki ENJSA sadece dağıtıcı.

8. Aynen öyle bunlar dağitim kısmı,üretim kısmında yoklar
     Alıntı Originally Posted by Borsacı Kaleli Yazıyı Oku
    Bunlar borsaya kote şirketle ilgisi olmayan haberler (SAHOL ile ilgisi var). Borsadaki ENJSA sadece dağıtıcı.
    CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 326/365 İlkİlk ... 226276316324325326327328336 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •