Sayfa 175/366 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275 ... SonSon
Arama sonucu : 2921 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by muzaffer Yazıyı Oku
    yönetimin değişmesi kağıdın bu kadar düşmesine sebep olabilirmi..niye bu kadar düştük
    doları bu kadar yükselmesine rağmen ayakta durması başarıydı zaten

2.  Alıntı Originally Posted by muzaffer Yazıyı Oku
    yönetimin değişmesi kağıdın bu kadar düşmesine sebep olabilir mi..niye bu kadar düştük
    Allah aşkına daha ne düştü ki. endeks 120 binden 93 bine geldi ama hisse halka arz değerinin altına daha sarkmadı. Doların yükselmesi en çok elektrik dağıtım şirketlerinin karını olumsuz etkileyecek olmasına rağmen asıl hissenin halka arz fiyatının dahi altını görmemesi çok manidar. Herhalde birilerinin KRAL ÇIPLAK diye bağırmasını bekliyor olmalılar. Neyse 25 Haziran sabahı acısını fazlasıyla çıkarmaya başlar.

genel para girişi / para çıkışı

4.  Alıntı Originally Posted by colkutupayısı Yazıyı Oku
    Allah aşkına daha ne düştü ki. endeks 120 binden 93 bine geldi ama hisse halka arz değerinin altına daha sarkmadı. Doların yükselmesi en çok elektrik dağıtım şirketlerinin karını olumsuz etkileyecek olmasına rağmen asıl hissenin halka arz fiyatının dahi altını görmemesi çok manidar. Herhalde birilerinin KRAL ÇIPLAK diye bağırmasını bekliyor olmalılar. Neyse 25 Haziran sabahı acısını fazlasıyla çıkarmaya başlar.
    Iki gundur bu mesajı okuyorum ama ne amacla yazildigini hala anlayamadim. Kagit cok dusmedi diye uzuluyormusunuz, daha da düşsün mu istiyorsunuz. Amaciniz nedir.

5. Ne olacak böyle bir ileri iki geri.

6. Klasik Sabancı kağıdı

7.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Klasik Sabancı kağıdı
    deniz yatırım al vermişti 7.23 de ucacaktı kacacaktı...bende aldım...uçtu uçtuda meğer direğin tepesinde imiş aşşağı uçtu

8. Aynen dostum hiçbir Sabancı kağıdı guldurmedi yuzumu

Sayfa 175/366 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •