Sayfa 290/366 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340 ... SonSon
Arama sonucu : 2921 madde; 2,313 - 2,320 arası.

Konu: ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

1. Bilançoya tarihi 4 mayısa az zaman kaldı, saglam bir bilanço bekliyorum.. bist daha bozmazsa buralardan toparlar artık..

LYA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Geçtiğimiz çeyrek beklenmeyen zararın bu çeyrekte düzelmesi ile beklentilerin tekrar hareketlenecegi noktadayiz, piyasa beklentisi 400 milyon üstünde kar gelmesi yönünde, fk bazında güzel bir düşüş görünüyor bu fiyatlardan girersek bilançoya

3. yahu ne yazan ne çizen yanlış yeremi demir attık

4. Yıl sonuna kadar bir şey beklemeyin.
    Sabancının çakallıkları bitmez.
    Oyuncak ettiler hisseyi.
    Uzun vadeli yatırım için olumlu görüyorum.
    Ne kadar uzun olur bilemem.

5. Bu nasıl bir şirket arkadas, PİYASA yeniden dusecek bunda tık yok.

6. Açıkladığı tabloları olumlu buluyorum. Satışlarını ve kâr rakamlarını hem çeyreklik hem de yıllık bazda arttırmış ve 531 milyonluk net kâr beklentilerin üzerinde gözüküyor. Konsensus 448 milyon kâr geleceği yönündeydi. Gedik yatırım ise 415 milyon kâr bekliyordu. Bunlar olumlu haberler. Kasasındaki nakitler artmış. Nakit akışında da bir problem görmüyorum. Tek olumsuz nokta net işletme sermayesi açığının artması olabilir. -1.4 milyardan -2.6 milyara gelmiş. Bunun sebebi ise aşağıdaki tabloda gözüken yaklaşık 1.2 milyarlık kalemler gibi duruyor.

Yazdıklarım deli zırvası olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.

7.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    Bu nasıl bir şirket arkadas, PİYASA yeniden dusecek bunda tık yok.

Neyseki olumlu bilanço geldi.. 1 - 2 aya hedefi gider..

8. Bilanço ortaklara hayırlı olsun, geçtiğimiz yıl 1,080 milyar kar eden enjsa bu yıl ilk çeyrekte 532 milyon kar yazmış durumda, son çeyrekte gelen olumsuz bilançonun uzun dönemli sanrilari vardı, artık yureklere su serpilmistir bilanço beklentisi ile alanları döktükten sonra kendi dinamiğinde guzel bir ivme yakalayacagimizi düşünüyorum

Sayfa 290/366 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •