Sayfa 328/458 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428 ... SonSon
Arama sonucu : 3664 madde; 2,617 - 2,624 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

Bugün alan hep kumarcı tayfası o kumarcilardan bir tanesi dün isbtr de iyi çarpıldı

*Çok iyi bir firmanın hisse senedini iyi fiyata almak, iyi bir firmanın hisse senedini ucuza almaktan çok daha iyidir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Poff

Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e, cenneti vaad etmeseydi şayet, rabbine bile etmezlerdi secde.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

3.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    2 gün sonra bütün bu yazılanlar unutulur

Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e, cenneti vaad etmeseydi şayet, rabbine bile etmezlerdi secde.
    Kesinlikle güzel bir yorum katti hocam var ol

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by LaZaRoV Yazıyı Oku
    Ufaktan toplamaya baslayalim bakalim.
    Ölü kedi olur... sıçrar..
    Ulayan kurt olur. Kafa kaldırır.
    Belli mi olur..
    Azar azar maliyet düşüre düşüre...
    Ytd

Bakalım ne kadar sıçrayacak, Temkinli ve Tedbirli olmakta fayda var.
    Son düzenleme : LaZaRoV; 14-11-2019 saat: 12:20.

İnsan tamahkar olacak. Bu kağıdo uzun vade için almadım. Dün de yazdım al sat için aldım. Dün taban ve bugün açılıştan toplam 650 lot aldım. Dün aldığım 500 lotu tavandan verdim. Yarın açılışta diğerini vereceğim. Ve bu kazancı dağıtacağım. Amacom şov yapmak değil böyle kağıtlara az para ile gireceksin. Kalan arkadaşlara bol kazançlar. Ytd

Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

6.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    İnsan tamahkar olacak. Bu kağıdo uzun vade için almadım. Dün de yazdım al sat için aldım. Dün taban ve bugün açılıştan toplam 650 lot aldım. Dün aldığım 500 lotu tavandan verdim. Yarın açılışta diğerini vereceğim. Ve bu kazancı dağıtacağım. Amacom şov yapmak değil böyle kağıtlara az para ile gireceksin. Kalan arkadaşlara bol kazançlar. Ytd

Bir iki acı deneyimden sonra benimde kendime çıkarttığım tecrübe bu olmuştu.
    Spekten ne koparırsak kardır ve sonuna kadar da helaldir

Aynen kazancınız daim olsun
     Alıntı Originally Posted by LaZaRoV Yazıyı Oku
    Bir iki acı deneyimden sonra benimde kendime çıkarttığım tecrübe bu olmuştu.
    Spekten ne koparırsak kardır ve sonuna kadar da helaldir

Hisse yükselince akıl verenler daha da gelmez

*Çok iyi bir firmanın hisse senedini iyi fiyata almak, iyi bir firmanın hisse senedini ucuza almaktan çok daha iyidir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Sayfa 328/458 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •