Special Days Image
Sayfa 400/457 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450 ... SonSon
Arama sonucu : 3654 madde; 3,193 - 3,200 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1. Ya bak söz veriyorum. 100 yap şu fiyati hayrını gör. Bir daha almam. Hatta bu sayfayı bile okumam

Endekse bakarmısınız kaç gündür nerelerde geziyor ama bizim KALKINAMAYAN kağıt inanılmaz bir hereketsizlik içinde.

Günaydın.KALKINAMAYAN kağıtrla ilgili inanın hiçbir olumlu görüşüm yok maalesef.Endeksin günlerce primlendiği borsada bir devlet kağıdı eksiye düşmek için elinden geleni yapıyorsa başka ne düşünülür allahaşkına.Onun için bir süre sayfadan çekiliyorum.Hoş sayfada benden başkasıda yoktu.Sayfa dinlensin.

4. Var . Var. Çaresizce bekliyoruz. Herkes mersine bu tersine . Nereye kadar. Yılbaşı bilemedin ocak sonu. Bir halt olacak bundada. Ya se se. Ya si si.

5. bizim mal oğlu mal hangi borsanın kağıdı acaba, hiç bir trene binmiyor.

6. borsada bedelli fırtnası devam ediyor. bedelli veren hisselerden crfsa,katmr, dzgyo,klgyo gibi dörtnala giden hisselerin cazibesine katılıp belli bir kazançtan sonra atlamayanların sonu hüsran oldu forumlarını okursanız gerçek hikayeyi anlarsınız klnma bunlardan ayrıldı 3 gün yeşil 3 gün kırmızı sonra bu işlemi 2 ye düşürdü bu günlerde 1 gün yeşil bir gün kırmızı haber gelince en az 3.5 gün gider diye düşünüyorum sonra ben vedalaşacagım cazibesine katılıp yola devam diyenler de ya daha çık kazanır ya da yeni kevrana katılır bedelliden hisse çogalması önemli degil degeri önemli nikahlı kalacak halimiz yok eninde sonunda satıp başa hesselere dalacagiz bakiye önemli benim düşüncem bu yatırım için kendi kararlarınızı daima üst düzeyde tutun iyi akşamllar

7. Bugün hareketli bakalım

VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

8. hissenin 0/0.90 üstü aracı kurumlarda bizlerdeki hisseler 0/0.10 geçmez citi düzenli olarak günlük en az 8.milyon lot en fazla 30.m.lot satıyor. hissenin yönünü ilk 5 aracı kurum belirliyeçek. hisse az yükselince 3.5 destek diye yazan varsa o gün mutlaka o seviyenin altında kapadı bir de kademelere satış yığdılar diye yazan varsa o da hikaye anlatıyor yalan hepsi yalan emir .1 aydan bu yana aynı yolu izliyorlar. ödemelerim oldugundan bu gün son 5 dk az satış yazdım hemen altına çektiler sonra az az aldılar sattığımın 20.30 kademe aşagısında kapadı karanlık odada mucuze çıktı bu yüzden bir gün al bir gün sat ın sonun a gelmiş olabiliriz.............

Sayfa 400/457 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •