Sayfa 192/458 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292 ... SonSon
Arama sonucu : 3664 madde; 1,529 - 1,536 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1. burada işi bilen 2 kişi var diyordum 3 kişi olmuş.

TUFAN77 , ÇAKIR KAPTAN ve TRENDHOUND

bence bu hissenin akıbetini bu 3 arkadaştan sorarak öğrenebilirsiniz.Çünkü burda yazanlardan çoook farklı kişiler bunlar.

2. Cuma gunu taban yaparak banada ciddi zarar yazdi dusunuyorum tahtayi sayiyorum amaclarini anlamaya calisiyorum sattiklari mal 60 70 bin lot ki kucuk yat. Da dahil buna. Peki madem saticaklar di tahta 20.74 taban ve taban bozuldugunda 31.10 gun icin sat satabildigini koy tekrar tabana en az 1 milyon lot satilirdi. Birileri bisey duyduda biz bunu gec ogrenicez. Burda gorunen seneryo bu sirketi kottan cikarmalari yonunde benim sahsi dusuncem.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by kafkafkaf Yazıyı Oku
    Cuma gunu taban yaparak banada ciddi zarar yazdi dusunuyorum tahtayi sayiyorum amaclarini anlamaya calisiyorum sattiklari mal 60 70 bin lot ki kucuk yat. Da dahil buna. Peki madem saticaklar di tahta 20.74 taban ve taban bozuldugunda 31.10 gun icin sat satabildigini koy tekrar tabana en az 1 milyon lot satilirdi. Birileri bisey duyduda biz bunu gec ogrenicez. Burda gorunen seneryo bu sirketi kottan cikarmalari yonunde benim sahsi dusuncem.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanaraik gönderildi.
    Kortan çıkarsa 5 TL olur

4. Demin bi arkadaş paylaştı başka sitede yeni bi haber bu iyi mi üstadlar
    http://www.paraanaliz.com/2018/gunce...pay-var-27180/

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by sard68 Yazıyı Oku
    Kortan çıkarsa 5 TL olur
    niye 5 tl oluyor neye dayanarak söylediniz hesap yaparakmı söylediniz yoksa tahminmi...dgzete de benim başıma geldi 2,80 lik deger 9,83 ten deger bicildi ve 12. ayda kotdan çıkaracaklar...2,80 den 9,83 e budegerler neye göre hesaplandı..orda 4/5 kalem bir şeyler yazılmış çicilmişti ama pek anlamadım kottan cıkarılacagı haberi düştüğünde 4,90 dı demekki dedim 2 ile carpılıyor...eee bunun gördüğü en yüksek deger 60,50 demekki bu hisse başı 120 tl olacak

6. Kalkınma nın k'si geçmiyor artık madem öyle neden Kalkınma Bankası diye günlerce haber çıktı, insanlar da inandı aldı hisseyi risk aldılar ancak bu hissede spek olması mide bulandırıcı kusura bakmayın, herhangi bir hisse değil bu. Keşke kar satışları yüzünden düşmüş, panik filan olsaydı ama spek var çok büyük ihtimalle.
    Fk sı pd/dd si uçmuştu diyenler, eğer açıkça bu iş bankası hisseleri şimdi şişecamlar vesaire bu hisse çatısı altında toplansaydı, dolaşımdaki hisse sayısı da az, nereye giderdi bu hisse? Borsa tarihinde görülmüş bir şey mi?
    Burada laf atanlar, çok bildiğini sananlar kesin alsamıydık demiştir, insanlar böyle işte.
    Ben 17 den aldım 16 dan sattım, bekledim çıkar diye ancak belli ki dibe gidiyor. Ben yükselip yatay gider diye düşünmüştüm ama olmadı. Düşerken de acaba hisseyi toplamaya mı çalışıyorlar ky den dedim ama değilmiş. Bu hisseyi 10-20 arası alanlar gayet doğru bir şey yaptı, beklenti vardı pozisyon aldılar.
    Spk acaba 60 tan tabana giderken satışı kim yaptı göremiyor mu? Sonra düşerken alıp toparlayıp tekrar veren kim göremiyor mu yani?
    Kim ne derse desin madur ettiler bu hissede insanları. Spek olan hisse kendini belli eder zaten sebepsiz yükselir bu sebepsiz mi yükseldi yani? Heralde bu hissenin beklentisi kadar beklenti borsa tarihinde oluşmamıştır, bilen arkadaşlar cevap verebilir mi? Spek deyip geçiyorsunuz hep.
    Derinlik bilgisi olan hisseyi takip eden birisi bir yorum yapsa keşke? Gerçi kimsenin bir şey bildiği yok.

7. Kağıdın değerinden çok beni çağrı yoluyla kottan çıkarılma durumu tedirgin ediyor. Maliyeti düşürürüm, er ya da geç kârla çıkarım. Ama borsadan çıkarılacaksa son 90 günlük ortalama alınıyor diye okumustum. Bilgisi olan var mıdır?

8. son bir haftada klnma bankasında hisse alanlara hakaret ve küçuk düşürüçu yazılar yazılıyor arkadaşlar hisse almış size ne bu kadar üstünde durulaçak ne var ben 30 yıldan fazla hisse alır satarım iyi okuyun ben en büyük zararımı garanti bankasında yaptım ABD. 11 eylül saldırısında hissede yakalandım 1 hafta satamadım ve ondan sonrada birkaç hafta az az düştü abd. fazla ekonomik olarak bizim hisseler düştü bay bilğinler bunada cevap yazın çeşit çeşit insanlar var siz hangisindensiniz bir gün bir arkadaş abi filan arkadaşın ısrarı üzerine akşam gazinoya gittik gitmeden önce yanımda fazla paranın olmadıgını söyledim o da bendensin dedi
    gittik ...........vakit geç oldu kalkalım dedim ve hesap istedik hesap geldi arkadaş hesaba itiraz ederek ödemiyecegini söyledi bende hesapta bir anormal durum yok abi ödede gidelim dedim sen karışma dedi baktım iş buyüyeçek durumu izah ettim yarın işyerime gelin hesabı ödiyelim şimdik üzerimde fazla para yok kendisine de söyledim bendensin dedi böyle içkiyi kaldıramıyacagını bilmiyordum dedim onlar da bizim seninle işimiz yok bu hep aynısını yapıyor onun ilacı bizde diyerek içeri aldılar bir güzel dövdüler ve agza alınmıyacak hakaretler ettiler kendimi zor tutum rezil oldum ne yapayım hem tek hemde hatalıyım. neyse adamlar sonra ***bey hesap yanlış hesaplanmış sen haklıymışın dediler ve hesabın iki katını yazarak önümüze koydular şok oldum. bizim arkadaşta size söyledim yanlış hesapladığınızı diyerek garsonlara teşekür etti ve hesabı ödedi. garsanlar da bana dönerek onun ilacı bizde san rahat ol dedik bak şimdik ilacını aldı ve mutlu dedi ................
    Son düzenleme : koreli0627; 20-10-2018 saat: 17:30.

Sayfa 192/458 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •