Sayfa 253/458 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353 ... SonSon
Arama sonucu : 3664 madde; 2,017 - 2,024 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1. bu hisse ile ilğili olumlu ve olumsuz olabileçek yorumlar hisseyle ilğili haberlere baglı idi. onun için riske girdik.. yarin +10 ** veya tavan olması durumunda da bu hissede hayel kuranlara olumsuz yorum yazabilirler mi açaba diyorum...........

2.  Alıntı Originally Posted by Batırık 67 Yazıyı Oku
    Arkadaşım şuan kaybeden olmayacak gibi. Zira tasarının bir bölümünde yeni yapılandırmada ihtiyaç duyulan sermayenin hazineden ve özel fonlardan karşılanacağı yazıyordu. Fiyat olarak nereye gideceğine gelince; Hissenin % 0.92 si ( 4.582.000 lot) halka açık, onu da hisseyi yapanlar bilir.
    Size ait olmalı... galiba fiyat olarak siz hisse sahipleri gıbı nereye geldıgını tahmin etmişsiniz yada hisse sahipleri sizsiniz ki Üsküdarda sabah oldugunu biliyorsunuz...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. Bende aynısını diyorum nereye gideceğini hisse sahipleri bılir... Kim ne derse boşşşş... İster de ***, isterse *... Yanı taktik maktık yok bam bam bam der ünlü bir filozof
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. Sn Foxus mesaj kutusunu bosaltmanız gerekliymiş ...

5. bundan sonra hisseyi var dan seyredebiliriz herhalde ha gayret ......................

6.  Alıntı Originally Posted by koreli0627 Yazıyı Oku
    bundan sonra hisseyi var dan seyredebiliriz herhalde ha gayret ......................
    koreli0627

iyiydi

7. Ne kadar istikrarsız bir hisse bu. 40 i gör 36 ya gelll

8. Hani Tavan Olacaktı?

Sayfa 253/458 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz