Sayfa 257/458 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon
Arama sonucu : 3663 madde; 2,049 - 2,056 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1. çapsız harekatlarla yönünün yukarı dönmesi zor gibi bu güne kadar işlem hacmi düşük oldugu zaman kazandırmamış.ilği azaldı bu harekatlarla biraz tıklananlar lisdesine az da olsa girip çıkıyor. 60.** döndükten sonra kendisine 45.50, 42.24. 41.00. ve 40.00 gibi fiyatları zirve yaptı. hiç birini de kıramadı. ya hepsini birden domino taşı gibi devirecek ya da yine altlarda yeni zirveler yapaçak ......tadı tuzu kalmadı bu gidişle bu hissenin ........

2. Dostlar varmıdır takas atabilecek olan...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. Varlik fonu başkani, kalkinma fon baskani erdogan.Meclis acilmadan ilk cikan yasa.100 gunluk plan ,aralik dahi cok geç.Pozisyon bozulmasi sakincali.Sahsen bolunene kadar burdayim.

4. Bence 22 kasıma kadar böyle gider.nedeni hazinenin bütçe görüşmesi o gün çok yükselirse o gün çok soru olur.ayrıca olağanüstü genel kurul açıklandı sermaye artışı açıklanmadı o yüzden millet soğudu.ytd

5.  Alıntı Originally Posted by mertfatih Yazıyı Oku
    Grafik bakan var mı ?

6. 1.dk içinde rekor kırıyor fireni patlamış kamyondan bile daha hızlı iniyor.

7. Sacma bekle be kardeşim belki alıcı gelecek... İlginç.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8. adamı isterse hisseyi yukarı isterse aşagı hedefine 1. dk. ulaşıyor onun için umrunda degil hissenin hangi fiyatlarda olması ancak devre kesici veriyorlar o da ona 5 dk ara ,mola gibi geliyor......................

Sayfa 257/458 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •