Sayfa 261/457 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361 ... SonSon
Arama sonucu : 3656 madde; 2,081 - 2,088 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by haci_hacii Yazıyı Oku
    yarin ne olur
    ...

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kimse bilemez ama görüntü iyi degil inşallah döner...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Bilindiği*üzere Sermaye Piyasası Kurulunun ilgili kararları uyarınca, Borsamız Pay*Piyasasında işlem gören pay senetlerinde, işlemlerin adil ve dürüst bir şekilde*gerçekleşmesinin sağlanması ve yatırımcıların aşırı volatilitenin getirdiği*risklerden korunmaları amacıyla Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi devreye alınmış*olup bu kapsamda gerekli koşulların oluşması halinde ilgili pay senedinde 15*gün süreyle birinci seviye tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı"*tedbiri, volatilitenin devam etmesi*durumunda ise 15 gün süreyle ikinci seviye tedbir olan "Brüt Takas" tedbiri*uygulanmaktadır.

15/11/2018 tarihinden itibaren ikinci seviye tedbir*sonrasında paydaki volatilitenin devam etmesi durumunda üçüncü seviye olarak 15*gün süre ile "Tek Fiyat Yöntemi ile İşlem Görme" tedbiri uygulanmaya*başlanacaktır.

"Tek Fiyat Yöntemi ile İşlem Görme" tedbirinin*getirilmesi durumunda, "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" ve*"Brüt Takas" tedbirlerinin de "Tek*Fiyat Yöntemi ile İşlem Görme" tedbirinin geçerli olduğu süre*zarfında uygulanmasına devam edilecektir.

Tedbir*alınmasını gerektiren koşulların oluşması durumunda, tedbir uygulanacak pay*senedi ve tedbirin başlangıç tarihi ile tedbir süresi, ilgili tarihte piyasa*kapandıktan sonra Borsamız tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP)*üzerinden duyurulacaktır

Haber yeni dustu

Paylasilan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

3. Suanda herhangi bir hisseye uygulanmis degil uygulama yarin basliyacak. Haberiniz olsun...

Paylasilan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

4. Şimdi bu kap haberi iyi mi kötü mü

5. 6 ay brut takasa alinmis bir hisse oldugundan haberiniz olsun diye paylastim.

Tek fiyat emirini bilmeyenler varsa aciklayim. Tek fiyat emir deki hisse sadece seans acilis ve kapanislarinda islem gorur. Seans icinde islem gormez. C ve d grup bu sekilde islem gorur ornegin iskur , merit

6.  Alıntı Originally Posted by Cakirkaptan Yazıyı Oku
    6 ay brut takasa alinmis bir hisse oldugundan haberiniz olsun diye paylastim.

Tek fiyat emirini bilmeyenler varsa aciklayim. Tek fiyat emir deki hisse sadece seans acilis ve kapanislarinda islem gorur. Seans icinde islem gormez. C ve d grup bu sekilde islem gorur ornegin iskur , merit

Belki daha iyi olur malı yedıremezler ellerinde patlar kim bilir.. Bence hemen yarın olsun...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7. Bu uygulama brüt takas süresi bitince uygulanır .kararda brüt takas süreci bitince volalite devam ederse tek fiyat uygulamasına geçilecek diyor.19 ocağa kadar brütte zaten.19 Ocak’tan sonra devam ederse o zaman tek fiyata geçilecek.

8. Spek bu haberi biliyordu bence.şimdi milletin korkusuyla satılanları aşağıdan alacak.yada sakin sakin yukarı çıkaracak.devlet baktı borsada spekler yüzünden kötü yatırımcı kaçıyor bu yasağı getirdi.ayrıca devlet bu hisseye sahip çıkacak.ytd

Sayfa 261/457 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •