Sayfa 266/458 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366 ... SonSon
Arama sonucu : 3664 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by Ali Z. Yazıyı Oku
    kime ne verdi valla bilmiyorum. değil bir kuruş 1 lot bana totalde bir kuruş vermedi. gerçekten 1 krş mu verdi merak ediyorum. yurtdışındayin. net söylerseniz ona gore bankama ulaşacağım
    0,01 TL verdi 1000 lot 10 TL cik

2.  Alıntı Originally Posted by agbatuu Yazıyı Oku
    0,01 TL verdi 1000 lot 10 TL cik
    alan şanslıymış bana onu da vermedi 😂😂😂😂

3. Gün sonu takası paylaşabilecek arkadaş var mı ?

4. Türkiye Kalkınma Bankası A.Ş.'nin unvanı Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası A.Ş. olarak değiştirildi
    Borsa İstanbul, Türkiye Kalkınma Bankası A.Ş'nin unvanının değiştiğini duyurdu. BİST tarafından konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada bankanın unvanının Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası A.Ş. olarak değiştiği, ancak bankanın işlem kodunda herhangi bir değişiklik olmadığı ifade edildi.

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

yakında yatırım bankası olarak ilk şb açması farz oldu

5.  Alıntı Originally Posted by koreli0627 Yazıyı Oku
    Türkiye Kalkınma Bankası A.Ş.'nin unvanı Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası A.Ş. olarak değiştirildi
    Borsa İstanbul, Türkiye Kalkınma Bankası A.Ş'nin unvanının değiştiğini duyurdu. BİST tarafından konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada bankanın unvanının Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası A.Ş. olarak değiştiği, ancak bankanın işlem kodunda herhangi bir değişiklik olmadığı ifade edildi.

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

yakında yatırım bankası olarak ilk şb açması farz oldu
    Ne alaka ? Şube açmazsa yatırım bankası olamayacak mı ? Bak bakalım yatırım bankalarının şube sayıları kaç tane ? Her haberi duygusala bağlayıp kafanıza göre birşeyler çıkarmayın arkadaşlar.

6. zb. vb. ve .. . vb bankaların önemli şb leri iki katlı ise ve ya bölunmeye musait yeri varsa buralar o bankaların katılım banka şb olarak görev yapıyor katılım bankacılık işlerini yapan şb tabelası olmak istemiyorsa mesele yok katılım bankasının merkez binası hem merkez, hem şb hemde katılım katı olarak o yükü taşıyacaksa ve de elemanı ve ortamı varsa sorun yok yoksa yeni şb şart.katılım bankacılıgını yapacak yer yoksa sadece adı olaçak faliyet yok ne işe yarar o zaman bu unvan ................

Alıntı Originally Posted by koreli0627 Yazıyı Oku
    hisseyi alınca aynı gün satamıyorsun 1 gün sonra satıyorsun satınca da hesaba para 2 gün sonra düşüyor 2 gün beklemedesiniz yeni katılan arkadaşlara bildirilir
    Aracı kuruma göre değişiyor. Ben globalden işlem yapıyorum. Bugün aldığımı yarın satabiliyorum. Bugün sattığımı bugün alabiliyorum.

SM-A720F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Nusubakom61 Yazıyı Oku
    Aracı kuruma göre değişiyor. Ben globalden işlem yapıyorum. Bugün aldığımı yarın satabiliyorum. Bugün sattığımı bugün alabiliyorum.

SM-A720F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    evet geçenlerde de buna benzer bir ortam olmuştu o zaman da senin yorumlarını okumuştum şanslı bir aracı kurumun var inşallah al satlar gönlune göre oluyordur biz boşa akıntıya kürek çekiyoruz 1 2 gün düşer diyoruz nerede ise 1 hafta düşüyor sonrada 2 3 gün çıkıyor ve inişe geçiyor bu sefer aynı hataya düşmeyelim diye satıyoruz 1 gün sonra dönüyor bu seferde alamıyoruz 2 gün beklemede oldugumuz için yarın tavan olursa ançak bu al satda fit olacagım önceki al sat da -10 bekliyor bir kenarda.toplam -30 zarar

Sayfa 266/458 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •