Sayfa 317/458 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417 ... SonSon
Arama sonucu : 3660 madde; 2,529 - 2,536 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1. Defter değeri 2,66 TL. şu anki fiyatı 63,80 TL. Ederinin 25 Katına yakın fiyattan işlem görüyor. İleride çok kişinin canı yanacak. Orta ve uzun vadede 4-5 TL. lere kadar inebilir.

2. selamlar..bol kazançlar

şu an elimde klınma yok yıllar önce çok aldım sattım

şu an sanal olarak takip ediyorum

enteresan fiyatlara gidebilir gevşerse bende almayı düşünüyorum ikinci bir egeen de olabilir
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

3.  Alıntı Originally Posted by besonderes Yazıyı Oku
    selamlar..bol kazançlar

şu an elimde klınma yok yıllar önce çok aldım sattım

şu an sanal olarak takip ediyorum

enteresan fiyatlara gidebilir gevşerse bende almayı düşünüyorum ikinci bir egeen de olabilir
    Hiç tavsiye etmem.... Zaten ,gevşeterek ,ky. ye verecekler.

4. Nasıl olurda bu kadar NET ifadelerle tavsiye vermeye cesaret edebiliyorsunuz? Çok enteresan 🤔
    Investin forum sayfası olsa anlayacağım ama...

5.  Alıntı Originally Posted by Khaan221 Yazıyı Oku
    Nasıl olurda bu kadar NET ifadelerle tavsiye vermeye cesaret edebiliyorsunuz? Çok enteresan ��
    Investin forum sayfası olsa anlayacağım ama...
    Defter deşeri 2,66 TL. Şu anki fiyatı 64,15 TL. Defter değerinin kaç katından işlem görüyor , siz hesaplayın.

Bu şekildeki çok pirimli ve pahalı hisselere yatırım yapmanın sonu, maalesef genellikle hüsran ve büyük para kaybı oluyor. Başta biraz kazanılıyor belki, ama, sonra o kazanılan da ve daha sonra da ana sermaye , çoğunlukla eriyip gidiyor... Yine de siz bilirsiniz... Ben sadece , mevcut verilere göre , çok pahalı bir hisse olduğunu söylüyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Defter deşeri 2,66 TL. Şu anki fiyatı 64,15 TL. Defter değerinin kaç katından işlem görüyor , siz hesaplayın.

Bu şekildeki çok pirimli ve pahalı hisselere yatırım yapmanın sonu, maalesef genellikle hüsran ve büyük para kaybı oluyor. Başta biraz kazanılıyor belki, ama, sonra o kazanılan da ve daha sonra da ana sermaye , çoğunlukla eriyip gidiyor... Yine de siz bilirsiniz... Ben sadece , mevcut verilere göre , çok pahalı bir hisse olduğunu söylüyorum.
    Tam bir yil önce kalkınma bankasi kanunu çıktı, sanırım biliyorsunuzdur ve okumuşsunuzdur. O kanunu okuyup turkiye'de ki siyasi ortamı kanunla örtüştürerek hisseyi yorumlarsaniz farklı sonuçlar elde edersiniz diye düşünüyorum.

Borsada yatırımın salt değerlere bakarak yapılmayacağını düşünüyorum, eğer öyle olsaydı herkes defter degeri/pd oranina bakar en düşük olana yatırım yapardı.

7. bu kadar primli hisseye bende giremem ytd.

Citi Menkul ün maliyeti 31.20

*Çok iyi bir firmanın hisse senedini iyi fiyata almak, iyi bir firmanın hisse senedini ucuza almaktan çok daha iyidir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Sayfa 317/458 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •