Sayfa 345/457 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445 ... SonSon
Arama sonucu : 3654 madde; 2,753 - 2,760 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1. dün çok yükseldiğimiz için hafif realizasyon ile açtı kağıdımız buyrunn
    ....

2. bi ara heveslendi abilerine bakarak yükselmeyi denedi ancak sonra yön yine yeniden aşağı
    ....

3. 67 zirvesinin tüm hazımlarını grafik taktik teknik düzeltme vs vs hepsi bitti
    Yabancı alımı da var
    Hala fren takoz niye çözemedim?
    Çanak desen 67 duruyor katlaması vs 100 e yakın heybede duruyor. Niye gitmiyor çok ilginç
    Bi de asrın halka arzı yapılacaktı. Açıklanması bu tarihlere geliyor. Yetkililerin önce ki açıklamaları vardı.
    Bir an önce bekliyoruz. Kimi halka arz edecekler?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4. minare çuvala sığmaz elbet yırtıp gün yüzüne çıkacaktır
    ....

5. öyle yada böyle yükselmeye mecbursun önemli olan zamanlama biz kağıttaiken mi yükseleceksin endeksle beraber abilerin yükseldi sıra sanada gelecektir diye düşünüyorum birde yetkilinin biri 2020 ilk çeyreğinde mega bir halka arz edeceğiz demişti bir harekat olur hellalem

y.t.d.
    ....

6. şişt bi %10-20 düşsene biraz daha alalım nede olsa çıkacağına inandım be tosun nede olsa eksiye geçecen birazdan bari elini korkak alıştırma

y.t.d
    ....

7. https://www.google.com/amp/s/www.mil...a-fonu-kuruldu
    01 Ocak 2020

Sanayi yorum: Türkiye Kalkınma Fonu kuruldu!

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın ana yatırımcısı ve Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası’nın
    Kurucusu olduğu Türkiye Kalkınma Fonu kuruldu. Fon, Bölgesel Kalkınma Fonu ve Teknoloji ve İnovasyon Fonu olarak iki başlıkta kullandırılacak. Toplamda 750 milyon TL büyüklüğündeki bu fonla, katma değeri yüksek mal ve hizmet üreten işletmeler ve teknoloji tabanlı girişimler desteklenecek.
    .
    .
    .
    Öngörüyorum: Sermaye piyasası, yatırımları destekleyecek şekilde yapılandırılmalıdır!
    https://www.google.com/amp/s/www.mil...a-fonu-kuruldu

8. şimdilik sattım ayrıldım şartlar biraz daha olgunlaşırsa tekrar dönerim ama bir gözüm hep bu kağıtta olacak
    ....

Sayfa 345/457 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •